MACHKA SONBAHAR-KIŞ 2020-2021 KOLEKSİYONU İLE ROMANTİK BİR MEVSİME YOLCULUK

Machka Sonbahar-Kış 2020-2021 Koleksiyonu, kusursuz tasarım anlayışını eşsiz detaylarıyla harmanlayarak romantik bir mevsimin kapılarını aralıyor. Bu buluşmaya eşlik eden Marka Yüzü Arzum Onan ise, yeni sezonun sofistike silüetleriyle karşınıza çıkıyor.

Sezonun naif ruhuyla uyum yakalayan; gösterişli detaylara sahip yalın tasarım anlayışıyla Machka Sonbahar-Kış 2020-2021 Koleksiyonu, gündüzden geceye Machka kadınının tüm zarafetine eşlik edecek bir seçki sunuyor. Şal yaka saten tulum ve maskülen ceket-pantolon takımlar tüm ilgiyi üzerinize çekerken, zarif formlu yılan desen elbiseler, silüetlerde göz kamaştırıcı bir etki yaratıyor.

Puantiye ve geometrik desenlerin bir arada kullanıldığı koleksiyonda öne çıkan bluz ve etekler Machka’nın bir klasik haline gelen eşsiz kalıplarında yeniden yorumlanıyor. Akıcı bir silüet yaratan tulumlar ise şifon kumaşlar ile sofistike bir görünüm kazanıyor. Saten ve denim ile bir araya gelen düğme detaylı elbise romantik stili taçlandırırken, bu kusursuz parçaya eşlik eden swarovski taşlı kalp formlu patch detayıyla denim ceket, Machka kadınının ışığını yansıtıyor.

Viktoryen esintili balon kollar, midi boy elbiseler ile yeni bir form yaratırken; kalp desenli ipek elbise ve bluzlar şık duruşuyla ön plana çıkıyor. Doğadan gelen ilhamla yılan desenleri bu kez deniz yeşili ile buluşarak lüks bir görünüm yaratırken; geçmişe nostaljik bir atıfta bulunan ekose desenlerin, palto, yelek ve ceketlerdeki karakteristik kullanımı ön plana çıkıyor… Parlamaya hazır kemer ve broşlar ise, sonbahar ve kış sezonunun tüm parıltısını yansıtan zarif detaylar arasında…

Saten ve jersey kumaşlardan oluşan ekru sweatshirt’ler, ton sür ton pantolonlar ile spor-şık kavramına modern bir dokunuş katıyor. Zarafet dolu maxi boy elbiseler, ışıltılı detaylarıyla elegan ve feminen bir görünüm yaratıyor. Zamanda bir stil yolculuğuna çıkan kadife ceket ve etek takım ise, iç astarındaki desen detaylarıyla kış mevsimini renklendiriyor.

Machka Sonbahar-Kış 2020-2021 sezon koleksiyonunun renk paletinde yeni mevsimin atmosferini yansıtan kahverengiler, tarçınlar, yanık turuncular, bakırlar, mürdümler, gül kuruları ve son olarak deniz yeşilleri ön plana çıkarken, zamansız siyahlar, naif beyazlar, bejler ve ekrular minimal ve monokrom stil arayışındaki Machka kadınlarına hitap ediyor.

Markanın ruhunu yansıtan desen ve dokuları bir araya getiren Machka Sonbahar-Kış 2020-2021 Koleksiyonu, şehrin sokaklarına düşen sonbahar yağmurlarına eşlik edecek romantik bir seçki ile karşınıza çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

TÜRKİYE’NİN CEO’LARI ONLINE ETKİNLİKTE BULUŞTU

3İK’nın CEO Stories Summit etkinliğinde liderlerin hikayeleri, gençlerin geleceğini aydınlattı. 18 Eylül’de 3İK İnsan Kaynakları İletişim ve Etkinlik Ajansı’nın online gerçekleştirdiği ilk CEO Stories Summit etkinliğinde toplamda 9 şirketin liderleri, kendi hikayelerini ülkemizin seçili genç yetenekleriyle paylaşarak hem ilham verdi hem de keyifli anlar yaşattı. 6 saat süren etkinlikte 2.500’ün […]

Subscribe US Now