MACHKA İLKBAHAR-YAZ 2020 KOLEKSİYONU İLE GÜNEŞİ KARŞILAYAN SOFİSTİKE VE GÜÇLÜ TASARIMLAR

admin

Sezonun büyüsünü gün yüzüne taşıyan naif tasarımlar, Machka İlkbahar-Yaz 2020 Koleksiyonu’yla buluşuyor. Arzum Onan’ın Marka Yüzü olarak karşımıza çıktığı eşsiz bir ustalıkla hazırlanan koleksiyon, kusursuz detaylarıyla sizi güneşe doğru sıcak bir yolculuğa çıkarıyor.

İnce işçiliği feminen tavrıyla buluşturan Machka, yeni sezonun kapılarını ışıltı dolu tasarımlarıyla aralıyor. Naif parıltıların yanı sıra doğal tonların dünyasını yansıtan Machka İlkbahar-Yaz 2020 Koleksiyonu keşfe davet niteliğinde…

Tabiattan gelen tarçın, toprak ve bej tonlarının yanı sıra romantik etkili kırmızı ve pembeler, Machka İlkbahar-Yaz 2020 Koleksiyonu’nun öne çıkan renk kartelası arasında yerini alıyor. Güneşin samimi tonlarından sarı ve turuncular mevsime sıcak bir karşılama yaparken, derin siyah ve beyazlar zamansızlığa atıfta bulunuyor.

Silüetleriyle modern, renk paletiyle romantik, hacimli volanları ve aksesuar oyunlarıyla modern görünüme atıfta bulunan koleksiyon, mevsimin yeni başlangıçlarına eşlik ediyor. Koleksiyonda yer alan volan detaylı ekose poplin gömlek, turuncu tonlarıyla ön plana çıkıyor. Bu parçaya eşlik eden ton sür ton etkili krep pantolon feminen bir silüet oluşturuyor. Taş ve rafya işleme detaylarıyla ışıltılı ve bir o kadar doğal bir denge yakalayan tüvit pardösü ise serin meltemlere eşlik edecek ihtişamlı bir görünüm sunuyor.

Özel davetler ve şık kokteyl partilerine eşlik edecek double düğme şeritli, feminen bel hattına vurgu yapan ceket ve pantolon takımı baştan aşağıya sarının enerjisine bürünerek tüm ilgiyi üzerine çekiyor. Smart casual görünümün yanında bel hattı volanlı ve boydan taş işleme şeritli krep elbiseyse kusursuz bir harmoni içerisinde uyum sağlıyor. Sofistike bir görünüm tercih eden Machka kadını için balone kollu, volan detaylı anvelop elbise, yeşil ve siyahın harmanlanmasıyla oluşan mikro desenlere keyifli bir davet niteliğinde.

Doğal dokuların egemenliğindeki keten ceket ve pantolon, dingin duruşuyla gün içerisindeki okazyon değişimlerine eşlik ediyor. Yaz davetlerinde, sahilden seyredilen romantik gün batımlarına eşlik edecek çizgili koton maksi elbise, yaka bölümündeki taş ve rafya işlemeleriyle zarafet gün ışığına taşıyor. Dantel ve pililerin beyaz ile buluştuğu etekler, çiçek işlemeli blazer ceket ile rafine şıklığınızı yansıtıyor.

Yeni mevsimin kapılarını aralayan Machka İlkbahar-Yaz 2020 Koleksiyonu, renkli dünyası ve zarif detaylarıyla sinematografik bir hikayenin başlangıcını yapıyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

YENİ MEVSİM TWIST PRE-SPRING 2020 KOLEKSİYONU’YLA KANATLANMAYA HAZIR

Özgür ve özgün tarzını eklektik tasarımlarda buluşturan Twist, yeni mevsime olan sevgisini renkli ve sıra dışı dünyasıyla yansıtıyor. Başrolde enerjik renklerin ve farklı materyallerin bulunduğu koleksiyon seyyah ruhlulara selam veriyor! Etkisini göstermeye başlayan mevsimin yeni havası, Twist Pre-Spring 2020 Koleksiyonu’nda buluşuyor. Aksesuar oyunlarıyla uyumu yakalayan yeni nesil koleksiyon, cool tarzıyla Twister’ların […]

Subscribe US Now

Betboo