Londra Simit Sarayı mağazasını başbakan açtı

admin

Turistlerin ve halkın en çok tercih ettiği, canlılığıyla şehrin görülmeye değer en prestijli caddelerinden biri olan ve Londra’nın 100 yılı aşkın zamandır neon ışıklarıyla aydınlatılan en önemli kavşağında yer alan Simit Sarayı Piccadilly Circus mağazası İngilizlerin yoğun ilgisini çekmeye devam ediyor. Halihazırda faaliyette bulunan mağazanın resmi açılışını temaslarda bulunmak üzere İngiltere’de bulunan Başbakan Binali Yıldırım yaptı. Açılışa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ve iş dünyasının önemli temsilcileri katıldı.

İngiltere’deki ilk mağazasını 2015 yılı Şubat ayında Londra Oxford Street’te hizmete sunan Simit Sarayı, Londra’da gördüğü yoğun ilgi üzerine 2015 yılının Nisan ayında ikinci mağazasını Bond Street’te sevenleriyle buluşturdu. Üçüncü mağazasını Londra şehir merkezinin en ünlü ve işlek kavşağı Piccadilly Circus’ta açan Simit Sarayı gördüğü yoğun ilgi üzerine Southampton Row, Villiers Street ve Greenwich’te açtığı mağazalarda çok sevilen lezzetlerini paylaştı. Favori buluşma mekanı haline gelen Londra’daki Simit Sarayı mağazalarında İngilizlerin damak tadına uygun ürün inovasyon çalışmaları da yapılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Soma unutulmadı: Katliamın üçüncü yılında değişen ne var?

Türkiye`de sıklıkla yaşanan iş cinayetinin en büyüğünün üzerinden tam üç yıl geçti. 13 Mayıs 2014 tarihinde yaşanan “Soma Katliamı`nda hayatını kaybeden 301 maden işçisinin acısı hala taze… Aradan geçen bunca zamana ve onca duruşmaya rağmen sonuçlanmayan yargılama süreçleri sebebiyle sabrımızsa tükenmekte. Patronların ve siyasi iktidarın katliamın ilk gününden bugüne hem […]

Subscribe US Now