Londra Data Center World’da Türkiye’yi Teksan temsil edecek

admin

Dünya 6. nesil data centerlara geçişe hazırlanırken sektör 11-12 Mart’ta Londra’da düzenlenecek Data Center World Fuarı’nda bir araya gelecek. Dünyanın dört bir yanından 700’ü aşkın firmanın katılacağı fuarın jeneratör sponsoru olan Teksan, kesintisiz enerji çözümleri ile sektörün en büyük organizasyonunda Türkiye’yi temsil edecek.

Hızla dijitalleşen dünyada artık en değerli sermaye data, en önemli sorun data güvenliği, güvenliğin olmazsa olmazı ise kesintisiz enerji… Özellikle telekom, finans gibi teknolojinin ön planda olduğu sektörler için data centerlar şirketlerin beyni, kesintisiz enerji ise kalbi olarak biliniyor. Teknolojinin hızlı gelişim süreciyle ilintili olarak data centerlar da her yıl yeniden şekilleniyor.

Bu yıl 11-12 Mart tarihlerinde İngiltere’de düzenlenecek Londra Data Center World etkinliğinde sektörün dünya liderleri bir araya gelerek 6. Nesil Data Center için ürün ve çözümlerini tanıtacak. 700’ü aşkın firmanın yer alacağı etkinlikte Türkiye’yi Teksan Jeneratör temsil edecek.Sektörün en büyük organizasyonlarından Data Center World’ün jeneratör sponsoru olan Teksan, kesintisiz enerjiyi de garanti edecek.

Fuarla ilgili değerlendirmede bulunan Teksan Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Ata Tuncer şunları söyledi: “Dijitalleşmenin tüm dünyada baş döndürücü bir hızla gelişmesine paralel olarak küresel data center pazarı da büyümesini sürdürüyor. Yapılan araştırmalar data centerların dünya çapında tüketilen elektrikten aldığı payı yakın zamanda önemli ölçüde artıracağını gösteriyor. Teksan olarak kesintisiz enerjiye en çok ihtiyaç duyulan pazarlardan data center pazarını çok önemsiyoruz. Londra Data Center World’u data centerlara yönelik kesintisiz enerji çözümlerimizi tanıtacağımız önemli bir etkinlik olarak görüyoruz. Geride bıraktığımız yıl Londra’da açtığımız ofisle burayı ihracat üssümüz olarak belirledik. 130’dan fazla ülkeye yaptığımız ihracat, deneyimimiz ve birçok ülkede verdiğimiz hizmetle de data center enerji çözümlerinde iddialıyız. ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İnsansız çalışan makinaların mesaisi İstanbul’da başladı

7 gün 24 saat insansız çalışan makinaların mesaisi İstanbul’da başladı. Türkiye’de şu anda 40 binden fazla olan otomat sayısının 10 yıl içerisinde 700 binlere ulaşacağı öngörülürken sektörün tüm paydaşları Türkiye’de ilk defa Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından düzenlenen Otomat Teknolojileri ve Self Servis Sistemler Fuarı VENDEX Turkey’de bir araya geldi. Perşembe günü İstanbul […]

Subscribe US Now

Betboo