Logitech G, LoL TBF 2020 Sponsoru Oldu

admin

Profesyonel esporcular için geliştirdiği ürünler ve oyun dünyasına katkılarıyla adından söz ettiren Logitech G, LoL Türkiye Büyük Finali 2020 sponsoru oldu.

Oyun teknolojileri ve ekipmanlarının öncü markası Logitech G, 5 Eylül Cumartesi günü Riot Games Espor Sahnesi’nde gerçekleşecek LoL Türkiye Büyük Finali’ne sponsor oldu. Bu yıl dijital ortama taşınan etkinlik, geçen senelerden farklı olarak seyircisiz düzenlenecek.

Logitech G olarak önemli espor etkinliklerinde yer almaktan büyük mutluluk duyduklarının altını çizen Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük, “Profesyonel esporcuların desteğiyle ürünlerimizi geliştirmeye ve oyun tutkunlarının 1 numaralı tercihi olmaya devam ediyoruz. Esporcuların vazgeçilmez markası olmamızdaki temel sebepler teknolojinin yanı sıra tasarım konusundaki üstünlüğümüz ve esporu her koşulda desteklememiz. Hem ürünlerimiz hem de faaliyetlerimizle Türkiye’de esporu geliştiren ve yaygınlaştıran aktörlerden biri olduğumuz için gurur duyuyoruz. LoL Türkiye Büyük Finali 2020’yi biz de heyecanla takip edeceğiz. Finaldeki tüm takımlara ve yarışmacılara başarılar diliyoruz. ” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

KOBİ'ler dijital mücadele içinde

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, geçen yılın ilk yarısında e-ticaretin genel ticaret içindeki oranının yüzde 8 olduğunu belirterek, “Şimdilerdeyse bu oran yüzde 14’e ulaştı. Esasen küresel trend de bu yönde. Dünyaya baktığımızda, hızla büyüyen şirketlerin tamamının, e-ticaret yolunu seçtiğini görüyoruz.” dedi. KOBİ’lerin dijitalleşmelerini sağlamak amacıyla, Ticaret […]

Subscribe US Now

Betboo