Livendo’dan Sıvı Ekşi serisine yeni lezzet

admin

Türkiye’deki ilk yerli üretim sıvı ekşi ürünleriyle fırıncıların ekşi hamur ekmeklerini kolaylıkla üretmelerini sağlayan Lesaffre, ürün yelpazesini genişletmeyi sürdürüyor. Lesaffre markası Livendo, ekşi hamur ürünleri arasına arasına; Tam Buğday Sıvı Ekşisi ve Çavdar Sıvı Ekşisi’nden sonra Durum Sıvı Ekşisi’ni de ekledi.

Ekşi hamur ekmekleri, hem sağlığa olumlu katkısı hem de kendine özgü hoş aroması sayesinde son zamanlarda yoğun ilgi görüyor. Bu yükselen trendle birlikte Livendo, müşterilerine lezzetli ekşi hamur ekmekleri sunmak isteyen fırıncılara bir seçenek daha sunuyor.

Yeni lezzetlere, “Durum Sıvı Ekşisi” eklendi

Lesaffre Türkiye, ustaların pratik bir şekilde ekşi hamur ekmekleri yapabilmeleri için geliştirdiği Livendo Sıvı Ekşi serisine, Tam Buğday Sıvı Ekşisi ve Çavdar Sıvı Ekşisi’nden sonra, ekmeğe hafif bir sarımtırak renk veren ve kendine has bir tadı olan Durum Sıvı Ekşisi’ni ekledi. Durum buğdayının fermantasyonuyla elde edilen Durum Sıvı Ekşisi, farklı aromada ekşi ekmek üretmek isteyen fırıncılara bir alternatif sunuyor.

Lesaffre’ın “Livendo” markasıyla, 5 kilogramlık bidonlarda satışa sunduğu ürünler “sıvı” yapıda olduklarından, hamura rahatça karışarak ekmek ustaları için son derece kolay bir kullanım sağlıyor. Lesaffre tesislerinin hijyenik koşullarında üretilen sıvı ekşi hamurlar, fırıncıların güvenilir bir ürün kullanarak ekşi hamur ekmeklerini lezzetle üretmelerine fırsat sunuyor.

Hızlı ve pratik

Seri üretim yapan noktalarda bile uzun fermantasyon sürelerini ortadan kaldırarak ekşi hamur ekmeği üretebilme imkanı sağlayan Livendo Sıvı Ekşi Serisi, kullanıma hazır şekilde sunuluyor.

Tüm üretim prosesleriyle uyumlu olan Livendo Sıvı Ekşi Serisi, oda sıcaklığında saklanabiliyor olması ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Her bir üretimde veya un paçalında kendine has

aynı standart aromada, kokuda ve görüntüde ekşi ekmek üretimine yardımcı olan karışım, her defasında aynı kalitede ekmek sunulmasına da imkan sağlıyor.

Yerli sıvı ekşisi üretimiyle ilk

Sıvı ekşi üretimini, yerli üretimle Türkiye’de yapan ilk şirket olan Lesaffre, hem kendi ürün portföyüne hem de pazara ilkleri getirmeye devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

HUAWEI MatePad Serisi yepyeni eğitim ve eğlence olanakları sunuyor

Öğrenme, üretkenlik ve eğlence odaklı tasarlanan HUAWEI MatePad Serisi, ince çerçeveleri, göz koruma özellikli ekranları, ebeveyn kontrolleri ile harika bir multimedya deneyimi sunuyor. Eğitim ve öğrenimin artık vazgeçilmezleri durumuna gelen mobil cihazlar, yalnızca bir medya tüketim aracı olmaktan çıkıp, akıllı işlevleri ile birer üretkenlik ve öğrenim cihazlarına dönüştüler. Android işletim […]

Subscribe US Now

Betboo