LEASİNG SEKTÖRÜNDE BİR İLK  ALTERNATİF LEASE’DEN YERLİ MAKİNE FİNANSMANI 

KOBİ Postası

Alternatif Bank’ın iştiraklerinden Alternatif Lease, leasing sektöründe bir ilki gerçekleştirerek yerli makine üreticilerinin müşterilerine Yerli Makine Finansmanı ile kaynak sunuyor.
Yatırım ihtiyaçlarına danışman finansal kiralama hizmeti sunma anlayışıyla ilerleyen Alternatif Lease, sektöründe bir ilke imza atarak yerli makine üreticilerinin müşterilerine Yerli Makine Finansmanı ile destek veriyor. Finansman kapsamında esnek ödeme seçenekleri, 60 aya varan vadeler ve 2021’de başlayan geri ödeme imkânları sunuyor. Aynı zamanda seçili makinelerde %100’e varan oranlarda kaynak sağlarken satıcıya da avans ödemesi gerçekleştiriyor.
Konuyla ilgili bilgi veren Alternatif Lease Genel Müdürü Emre Tongo, “Ülkemizde üretimin, sanayinin dolayısıyla ekonominin gelişmesinde ve cari açığın azaltılmasında yerli üretim büyük önem taşıyor. Biz de kurum olarak sunduğumuz ürün ve hizmetlerle yerli üreticilerimizi desteklemek istiyoruz. Bu amaçla geliştirdiğimiz Yerli Makine Finansmanı ürünümüzle hem yerli makine tedarik etmek isteyen kullanıcıların en uygun koşullarda finansmana erişmesini sağlıyor hem de avans ödemesi gibi imkânlarla makine üreticilerimizin üretimlerini gönül rahatlığıyla sürdürmelerine aracılık ediyoruz. Alternatif Lease olarak başta yerli üreticilerimiz olmak üzere ekonomik kalkınmamıza katkı sunan tüm firmalara finansman desteği sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

LG ORTA DOĞU VE AFRİKA’DA HVAC ÇÖZÜMLERİYLE BÜYÜMEYİ SÜRDÜRÜYOR

LG, uzmanlık ve ortaklık üzerine yapılandırılmış entegre çözümlerle, HVAC alanında bölgedeki varlığını genişletmeyi hedefliyor. LG Electronics üst düzey yöneticisi, şirketin Orta Doğu ve Afrika HVAC endüstrisindeki varlığını genişletme niyetini açıkladı. LG’nin Hava Çözümleri İş Birimi Başkanı, sanal olarak gerçekleştirilen konferansta, LG’nin entegrasyon, uzmanlık ve bağlılık değerlerinin yanı sıra konutlar, ofisler […]

Subscribe US Now