League of Legends 2017 Üniversite Ligi Şampiyonu Hacettepe Reignover Oldu

admin

Riot Games, festivalde Türkiye espor liginin önemli mücadeleleri arasında yer alan League of Legends 2017 Üniversite Ligi karşılaşmalarına da ev sahipliği yaptı. Festivale katılan LoL tutkunlarının canlı olarak yerinde izleme imkânı bulduğu League of Legends 2017 Üniversite Ligi finalleri, 7 Mayıs Pazar günü Hacettepe Reignover ve BAU Esports Blue arasında oynanan final karşılaşmasıyla sona erdi. Mücadeleden galip ayrılarak kupayı evine götüren takım maçı 3-0 kazanan Hacettepe Reignover oldu.


Geleceğin yıldızları Üniversite Ligi’nden çıkacak
Gençlerin büyük ilgi gösterdiği İstanbul Gençlik Festivali’nde espor tutkunlarıyla ve League of Legends sevenlerle buluşmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını ifade eden Riot Games Türkiye Ülke Müdürü Bora Koçyiğit, şunları söyledi:

“Takımlarımızla, topluluğumuzla, izleyenlerimizle, oyuncularımızla ve çalışanlarımızla ne denli büyük ve keyifli bir aile olduğumuzu burada bir kez daha gördük. Heyecanlı mücadelelere tanıklık ettiğimiz 2017 Üniversite Ligi de yine ülkemizin dört bir yanındaki umut vaat eden onlarca genç oyuncuyla buluşmamıza fırsat verdi. Esporun akademi tarafındaki gelişimini de hem destekliyor hem de yakından takip ediyoruz. Üniversite Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Hacettepe Reignover’ı tebrik ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

TEB’den Noterler Günü’ne özel avantajlar

Farklı meslek gruplarındaki müşterilerinin ihtiyaçlarına özel ürün ve hizmetler geliştiren Türk Ekonomi Bankası (TEB), 5 Mayıs Noterler Günü sebebiyle 1-31 Mayıs tarihleri boyunca geçerli olacak avantajlar sunuyor. TEB’in sunduğu özel fırsatlar kapsamında noterler kefil ve teminat olmadan 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisine başvurabilir. Ayrıca acil nakit ihtiyacı olan noterler, […]

Subscribe US Now

Betboo