Lala Lideno’yu bünyesine katarak 180 bin kullanıcıya ulaştı

admin

Eğitim sektörünün yenilikçi markası Lala Eğitim yoğun bir çalışma temposu içerisinde emin adımlarla ilerliyor.Bünyesine kattığı Lideno uygulaması, yeni ücretsiz deneme sınavı modülü, öğretmenler ve eğitim kurumları için hazırladığı Luna kurumsal uygulamasıyla daha fazla kullanıcıya ulaşan Lala Eğitim aynı zamanda bir öğrencinin üniversiteye hazırlanma sürecinde ihtiyacı olan tüm araçları ücretsiz sağlayarak büyük bir fayda sunuyor.

Tüm lise öğrencilerinin erişimine açık ders notları

Tüm lise öğrencilerinin ders notlarına ücretsiz bir şekilde ve rahatlıkla ulaşabildiği mobil uygulama Lideno uygulamasını bünyesine katarak “Lala Lideno” ismiyle Playstore ve Appstore’da kullanıcıların hizmetine sunan Lala Eğitim, bu birliktelikle 180 bin kullanıcıya ulaşmış oldu.

Türkiye’nin her yerinden ücretsiz deneme sınavına katılım kolaylığı

Lala’ya eklenen en yeni özelliklerden biri olan “Deneme Sınavı Modülü” ile Türkiye’nin her yerinden üniversite sınavına hazırlananlar ücretsiz deneme sınavını çözebilecek. Sınava katılanlar Türkiye’deki, bulunduğu il, ilçe ve okuldaki sıralamasını görebilecek ve sınav sonuçları ile ilgili detaylı raporlara ulaşabilecek. Deneme sınavlarının duyuruları LALA Eğitim’in sosyal medya kanallarından https://twitter.com/lalaegitim ve web sitesi https://www.lalaegitim.com/ takip edilebiliyor.

Eğitim kurumları için geliştirilen mobil uygulama: Luna

Lala Eğitim, öğrencilerini üniversite sınavına hazırlayan öğretmenler ve eğitim kurumları için “Luna” isimli kurumsal uygulamasını da beğenilere sundu. Luna’yla birlikte öğrenci, öğretmen, veli ve kurum yöneticisi, öğrencinin ödevlendirilmesi, ödev/konu performans takibi konularında ihtiyaçlarını tek bir platformda giderebiliyor. Aynı zamanda öğretmenler ve kurum yöneticileri Luna üzerinden öğrencilere ve velilere duyurularını ya da mesajlarını bildirim yoluyla gönderebiliyor. Luna iki ayda 5000’in üzerinde öğrenciye hizmet sunmaya başladı ve şu anda Luna’yı Final, Dilko, Açı, Çözüm gibi önde gelen eğitim kurumları kullanıyor.

Hedef kurumsal satışları arttırmak

Lala Eğitim kurucularından Tekin Öztekin yoğun bir çalışma temposu ile eğitim sektörünün en yenilikçi markalarından biri olmaya çalıştıklarını belirterek şunları söyledi; “Lala ile öğrencinin üniversiteye hazırlanma sürecinde ihtiyacı olan tüm araçları ücretsiz sağlayarak daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefliyoruz. Bunun yanı sıra eğitim kurumlarına sunduğumuz Luna ile de Şubat ayından bu yana çok güzel gelişmeler kaydettik. Bu anlamda B2B satışlarımızı da kısa sürede arttırdık ve bu yükselişi istikrarlı bir şekilde devam ettireceğiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bulut pazarı 74,94 milyar dolara ulaşacak

Veri, günümüzün en değerli varlığı haline geldi. İşletmeler, verdikleri hizmeti daha iyi sunabilmek, hedef kitleye erişebilmek, rakip analizi yapmak ve pazar paylarını artırmak için verilere başvuruyor. İşlenmiş veri bankacılıktan bilişime, savunma sanayinden emlak sektörüne her alanda kullanılıyor. Verileri depolayıp istenilen an erişmek, olmazsa olmazlar arasında. Kritik öneme sahip verilerin kaybolması […]

Subscribe US Now

523 Origin Unreachable

523 Origin Unreachable


cloudflare-nginx