Kubilay Özerkan, TAMPF’nin yeni başkanı oldu

admin

Organize perakendenin çatı örgütü olan ve sektörün köklü derneklerinden AYD, BMD, GPD, KMD ve TURYİD’in oluşturduğu Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu (TAMPF) 10 Mayıs 2017 Çarşamba günü Genel Kurulunu gerçekleştirdi. TAMPF‘da Üçüncü Seçimli Olağan Genel Kurulu’nda yapılan seçim sonucunda, Zafer Kurşun iki senelik görev süresinin sonunda yönetim kurulu başkanlığı görevini Kubilay Özerkan’a devretti.

Sektörde Birlik ve Beraberlik Mesajları

Genel Kurul’da geçmiş dönem faaliyetleri ile ilgili bilgi verilmesinin ardından söz alan Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Kurşun, sektörün birlik ve beraberliğine ilişkin temennilerini aktardı. Ardından söz alan Federasyon’un Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Kubilay Özerkan ise; “Ülke olarak zor bir dönemden geçerken sektörümüz de bu zor dönemin etkilerini hissediyor. Ancak biz sektör olarak güçlü duruşumuzla, federasyonumuzun üçüncü dönemine birlikte giriyoruz” dedi.

Federasyonun yüksek standartları da beraberinde getirdiğine değinen Özerkan; “TAMPF olarak istihdama sağladığımız büyük katkılar sadece ekonomik anlamıyla değil, özellikle kadın ve genç istihdamı gibi konulara kattığı değer ile de sosyal bir önem taşımaktadır. Sektörün ülkemize katma değerini sadece ekonomik olarak değerlendirmiyoruz.” şeklinde konuştu.

Federasyonun temsil ettiği organize perakende sektörünün bütünüyle kayıt içinde olduğuna değinen Özerkan “Organize perakendenin, sadece kendisine değil, dokunduğu tüm sektör ve iş ortaklarına da kurumsallaşma ve kayıt içinde yer alma noktasında tartışılmaz katkısı oluyor.” dedi. Ülkemize olan güvenin tam olduğunu belirten Kubilay Özerkan “Biz bu ülkenin potansiyeline inanıyoruz. Ama sadece inanmakla da kalmıyoruz, tüketiciye en doğrudan dokunan sektör olarak, çatımız altında bulunan 5 dernekle birlikte sahip olduğumuz potansiyeli ortaya koymak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Toplantı dilek ve temennilerin sunulması ile son buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İnci, “Hayatımızın İncisi” Annelerimizin Anneler Günü’nü Kutluyor

1917’de bir hayalle yola çıkan ve bugün Türkiye’nin ilk 100 yaşında moda perakende markası olan İnci, bu özel yaşını farklı projelerle kutluyor. İnci’nin Anneler Günü kampanyası kapsamında “Hayatımın İncisi” konseptinde özel bir video çekildi. İnci müşterilerine “Hayatınızın incisi kim?” diye sorulan videoda herkesin yanıtı “Annem” oldu. “Hayatımın İncisi” kampanyası kapsamında […]

Subscribe US Now

Betboo Porno