Erkekler çok sevecek kadınlar çok okuyacak

KOBİ Postası

Destansı aşk diye yutturulmaya çalışılan büyük savaşlara bile neden olan tarihi aşkları gerçekçi bir bakış açısıyla değerlendiren “Maskulist”, günlük hayatımızda birebir yaşadığımız olaylardan örnekler vererek erkek gözünden kadınları anlatıyor.

Mecnun Leylaya âşık oldu, kavuşamayınca da perişan olup çöllere vurdu kendisini. Peki Leyla ne yaptı?

Kerem, bütün dişlerini narkozsuz çektirecek kadar meftun Aslı’ya. Aslı bu aşka nasıl karşılık veriyor?

Haydi Paris korkağın teki; koskoca iki ülkeyi savaşa sokup kahraman savaşçıların ölümüne neden olan Helen’e ne demeli?

Çocukken birçoğumuzun başına gelen karşılıklı gösterme vakasını inceleyerek başlıyan Maskulist, erkek ve kadın hikâyelerini sanat, tarih, bilim ve günlük olaylardan örnekler vererek tartışmaya açıyor. Her cinsin başka anlamlar yüklediği kavramların erkek gözüyle açılımını veren kitapta Maskulizm fikri; orgazm taklidinden kadın şoförlere, rol modellerden klozet kapağı meselesine kadar neredeyse hiçbir konu atlanılmadan tartışmaya açılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Karar Ver!

“Karar Ver” okurların hedeflerine ulaşmayı engelleyen bütün mazeretleri, gerekçeleri ve akla uygun hâle getirmeleri anlamalarını kolaylaştırıyor. Başarıya doğru kararları etkin hâle getirebilmek için yeterli zaman sağlayan mantıklı, pratik ve kalıcı bir yol haritası sunan kitapta, hedefleri gerçekleştirme yolundaki zorluk ve karmaşaların üstesinden gelmek için gerekli olan becerileri, düşünceleri ve taktikleri […]

Subscribe US Now