Kırmızı meyvelerin muhteşem harmonisi

kobipostasi

Kırmızı meyvelerin eşsiz uyumuyla ortaya çıkan Karadut ve Frenk üzümlü maden suyu; Avşar Doğal Maden Suyu güvencesiyle raflardaki yerini alıyor. B ve C vitamininin yanı sıra yüksek antioksidan özeliklerine sahip Karadut ve Frenk üzümlü maden suyu, doğal mineralli içeriğiyle bedeninizi zinde tutarken sıra dışı lezzetiyle de damaklarda enfes bir tat bırakıyor.

“Sağlığın başkentinden tüm dünyaya” mottosuyla Avşar Doğal Maden Suyu, gazoz ve meyve aromalı maden suyu çeşitlerini genişletmeye devam ediyor.

Karadut ve Frenk üzümü karışımlı Avşar Doğal Maden Suyu, yeni lezzetiyle günün her anında size eşlik ediyor ve doğal mineralli içeriğiyle de bedeninizi zinde tutuyor. Ayrıca bulundurduğu B ve C vitaminleriyle Karadut ve Frenk Üzümü aromalı maden suyu, grip ve soğuk algınlığına karşı kalkan görevi de görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

SOCAR Türkiye’nin depolama kapasitesi artacak

TOPLAM KAPASİTE 2,5 MİLYON METREKÜPE ULAŞACAK SOCAR Türkiye’nin iştiraki olan ve yıllık 10 milyon ton ham petrol işleme kapasitesine sahip STAR Rafineri’nin depolama kapasitesinin artırılması için yeni yatırımlar devam ediyor. Bu kapsamda hayata geçirilen iki projeden biri olan SOCAR Depolama Terminali Tank Genişleme Projesi’nin açılışı yapılırken, STAR Rafineri Ham Petrol […]

Subscribe US Now