Kıpkırmızı bir yılbaşı hediyesi için Homend’den üç öneri

kobipostasi

Yenilikçi ürünleri ve şık tasarımlarıyla hayatı kolaylaştıran küçük ev aletleri üreticisi Homend, kıpkırmızı üç ürünüyle bu yılbaşında hediye seçme derdinize son verecek. Royaltea 1713 konuşan çay makinesi, Pottoman 1804 elektrikli Türk kahvesi cezvesi ve Toastbuster 1313 seramik plakalı tost makinesi, bu yılbaşının gözde hediyelerinden biri olmaya aday.

Akıllı ve enerji tasarruflu küçük ev aletleriyle dikkat çeken Homend’in bu yılbaşında hediye seçme derdinize son verecek üç önerisi var: Royaltea 1713 konuşan çay makinesi, Pottoman 1804 elektrikli Türk kahvesi cezvesi veya Toastbuster 1313 seramik plakalı tost makinesinden biriyle, bu yılbaşının en yenilikçi ve en kullanışlı hediyesini seçen siz olacaksınız.

 

Design Turkey ödüllü Homend Royaltea 1713 konuşan çay makinesi, yüz derecede çay, seksen derecede kahve ve bitki çayı, kırk derecede mama suyu hazırlamak üzere üç farklı fonksiyona sahip. Kullandığınız her fonksiyon için, suyunuzun ideal sıcaklığa geldiğini konuşarak haber veren Royaltea 1713, ağzınızın tadını ve çayınızın rengini bozmayacak paslanmaz çelik çay filtresi ve 1.9 litrelik su ısıtıcı kapasitesiyle dikkat çekiyor. Su ısıtıcı haznesinin hem demliğe hem de su haznesine uyumlu olan özel kapağı sayesinde Royaltea 1713, sadece sıcak suya ihtiyacınız olduğunda da imdadınıza yetişiyor.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 237 TL

 

Yine Design Turkey ödüllü Pottoman 1804 elektrikli Türk kahvesi cezvesi, bir defada dört kişiye kahve yapmanızı sağlayacak geniş iç hazne tasarımı, herkese kahvenizin köpüğünün sırrını sordurtacak gizli ısıtıcısı ve 360 derece dönebilen tasarımı ile geleneksel Türk kahvesi keyfine modern ve eğlenceli bir tarz katıyor. Pottoman 1804, özel kapağı ile anında bir bardak su kaynatabileceğiniz mini bir su ısıtıcısına dönüşürken, ölçekli kaşığı ve ısıya dayanıklı plastik sapı ile el yakmadan işini hallediyor.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 107 TL

 

Homend’in kırmızı alternatiflerinden Toastbuster 1313 seramik plakalı tost makinesi ise, hayatınızda büyük, mutfağınızda ise küçük bir yer kaplıyor. Toastbuster 1313’ün hem çevreci hem sağlıklı olan seramik plakaları, temas ettiği yiyeceklerin doğal ve saf lezzetini korumasına yardımcı olurken; gıdada bulunan minerallerin, vitaminlerin ve doğal besin değerlerinin kaybolmasını engelliyor.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 267 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sisteminiz taşınırken çalışmaya devam edin!

Veri yedekleme ve iş sürekliliği konusunda dünyanın en çok tercih edilen markalarından olan Double-Take, sunucular arası taşıma çözümü Double-Take Move ile sunucuların servis dışı kalmadan yedeklenmesini sağlıyor. Double-Take’in yaratıcısı Vision Solutions ve dünyanın en büyük bilişim firmalarından Microsoft, ortak bir çalışmaya imza atarak, Double-Take Move ürünü ile Vmware’den Windows Server […]

Subscribe US Now

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx