Kingston® HyperX® bellek, ömür boyu garantiyle destekleniyor

kobipostasi

Bellek ürünlerinde bağımsız dünya lideri Kingston® Technology Company Inc., yeni HyperX® 4GB ve 8GB 1600MHz SO-DIMM kitlerinin satışa sunulduğunu duyurdu. Çift kanallı ve ?tak-çalıştır? özellikli CL9 bellek kitleri, özellikle ?Huron River? kod adlı yeni 2. nesil Intel® Core? Mobil İşlemci Ailesi kullanan notebooklar ve mobil platformları desteklemek üzere tasarlandı. Pazardaki en hızlı modül olan yeni HyperX® SO-DIMM?ler, 4GB ve 8GB?lik kitler halinde, ?DDR3 1600 MHz? olarak satılıyor. Bellek kitleri, XMP profillerine ihtiyaç olmadan kolay kurulumu sayesinde, performans artışı sağlıyor. Kingston® HyperX® bellek, ömür boyu garantiyle destekleniyor.

Kingston® Kıdemli Teknoloji Müdürü Mark Tekunoff, ?En yeni HyperX SO-DIMM?lerimiz, standart belleğin yüksek hız ve daha yüksek kapasiteli modüllerle değiştirilmesiyle, notebook bilgisayarlar ve ayrıca mini-ITX anakartlar ve mobil tabanlı sistemlerin performansını arttırmanın en iyi yoludur. Bellek profilleri otomatik olarak çalışacak şekilde ayarlandığı için, basit tak-çalıştır özelliğiyle hızlı ve çabasız bir şekilde sistem performansı iyileştirir? dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Birbirinden ilginç tasarımlar I-Deco'da görücüye çıktı

Evlerden ofislere, peyzaj mimarisinden iç tasarımına kadar tüm yaşam alanlarına dair özgün dekorasyon, mobilya ve tasarım fikirlerinin buluştuğu I-Deco Fuarı birbirinden ilginç tasarımlarla kapılarını açtı. Fuara Beyaz Saray?da kullanılan duvar kaplamalarının yanı sıra su içindeyken de yanan sihirli lambalara kadar pek çok tasarım ürün sergileniyor. Dekorasyonu tasarımla bütünleştiren markalar, 03-06 […]

Subscribe US Now