‘Kesintisiz Güç Kaynağı’nın değişmeyen ismi 16 Kez Üst Üste İnform!

admin

Türkiye’nin ve iş dünyasının her alandaki gelişiminde önemli katkıları olan bilişim teknolojilerini geliştiren ve çözüm sunan şirketlerin yer aldığı ‘İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye 2019 Araştırması’nın sonuçları dijital ortamda gerçekleşen törenle açıklandı. Bilişim 500 ödül töreninde Donanım Alt kategorileri başlığı altında Kesintisiz Güç Kaynağı dalında ödülün sahibi bu yıl da İnform Elektronik oldu. İnform adına ödülü Legrand Türkiye Ülke Müdürü Levent Ilgın aldı.

Türkiye’de bilişim alanında en kapsamlı araştırma olan İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması bu yıl da sektördeki değişimi gözler önüne serdi.

BTHABER Şirketler Grubu Başkanı Murat Göçe’nin moderatörlüğünde gerçekleşen ve bu yıl 21.kez düzenlenen törene çok sayıda canlı bağlantı gerçekleştirildi. 2019 yılına bilişim alanında damga vuran şirketlerin ödüllendirildiği “İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye 2019 – Bilişim 500” ödül töreninde, Kesintisiz Güç Kaynağı kategori dalında ödülün sahibi geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da pazarın açık ara lider firması İnform oldu.

Dijital ortamda gerçekleşen ödül töreninde İnform adına ödülü Legrand Türkiye Ülke Müdürü Levent Ilgın aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İPARA BAŞVURU SÜREÇLERİNİ DİJİTALE TAŞIDI

iPara’dan Sanal POS hizmeti almak isteyen şirketler başvuru işlemlerinin tamamını web sitesi üzerinden dijital bir süreçle tamamlayabilecek. E-ticaret alanında sunduğu esnek, gelişmiş ve çözüm odaklı servisleri ile hizmet veren iPara, yeni dönem güçlü büyüme hedeflerine yönelik çalışmalarına müşterilerinin hayatını kolaylaştırarak devam ediyor. Şirketler, iPara’nın web sitesi üzerinden başvuru yaparak, ilgili […]

Subscribe US Now

404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kobipostasi.net.php1 was not found on this server.