KENDİNE YETEN KENTİNE YETER

admin

Birleşmiş Milletler GEF Küçük Destek Programı (SGP) Yıllık Projeler Buluşması, 5-6 Ekim 2019 tarihlerinde CerModern Ankara’da düzenlenecek.

Kalkınma Atölyesi ortaklığında Birleşmiş Milletler GEF Küçük Destek Programı (SGP) tarafından düzenlenen “Kendine Yeten Kentine Yeter” temalı fuarda, bugüne kadar SGP tarafından desteklenen sivil toplum kuruluşları ve ortakları tarafından gerçekleştirilen 310 projeden 40’ı sergilenecek.

5-6 Ekim boyunca devam edecek olan açık hava fuarı kapsamında ayrıca, 6 Ekim’de “Kendi Kentine Konuşanlar” adıyla bir dizi seminer düzenlenecek. Bu programda, kentte ve kırsalda dayanışmacı, ekolojik, eşitlikçi alternatif alanlar yaratan bireysel ve kolektif girişimlerin hikayeleri anlatılacak.

“Kendi Kentine Konuşanlar”, 6 Ekim 2019 tarihinde saat 11:00’de UNDP Türkiye Mukim Temsilci Vekili Claudio Tomasi, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Tarım ve Orman Bakanı Yardımcısı, GEF İdari Odak Noktası Akif Özkaldı’nın açılış konuşmaları ile başlayacak.


Program:

Açık Hava Fuarı: 5-6 Ekim 2019 Cumartesi ve Pazar, 11.00 – 19.00, CerModern Ankara

Kendi Kentine Konuşanlar: 6 Ekim 2019 Pazar, CerModern Ankara

Açılış: 11:00 – 11:30

Konuşmalar: 11:50 – 17:35

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

ESMO 2019 Kongresi’nde Akciğer ve Özofagus (Yemek Borusu) kanserinde sağkalım verileri açıklandı

1975‘ten bu yana Avrupa başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında yapılan kanser çalışmalarını destekleyen ve onkoloji alanındaki farklı branşlardaki hekimleri bir araya getiren Avrupa Tıbbi Onkoloji Derneği (ESMO), bu yıl 27 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında İspanya’nın Barcelona şehrinde gerçekleşti. Dünyanın saygın onkoloji uzmanları ve kanser tedavisi sürecine […]

Subscribe US Now