Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu “SEZON KASIM SONUNA KADAR UZAR”

admin

Halil ÖNCÜ-KEMER

Antalya’nın turistik ilçesi Kemer’de Covid-19 tedbirleri ile sezon devam ediyor. Halen Kemer’de yer alan tesislerin % 85’i açıkken, doluluk oranları %60’ın üzerinde. Bu şekilde devam etmesi durumunda Kemer’de sezonun Kasım ayına kadar uzaması bekleniyor.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer’de herhangi bir Covid-19 hastasının bulunmadığına dikkat çekerek, tatilcileri güvenli bir şekilde Kemer’e beklediklerini söyleyerek “Kemer’de tesislerimizin yaklaşık % 85’i açık. Ortalama doluluk oranları da % 60’ın üzerinde. Sayın Kaymakamız ile birlikte yaptığımız toplantı da aldığımız bilgilere göre şu anda Kemer’de Covid-19 hastası yok. En güvenilir tatil beldesi Kemer. Herkes buraya rahatlıkla gelip tatilini yapabilir. Gerçekten de Kemer güvenilir bir kent. Ancak şunu da unutmayalım. Hijyen, sosyal mesafe ve maske konusuna önem vermeliyiz. Hayatımıza giren bu üç özelden asla vazgeçmemeliyiz. Vatandaşlarımızın bu konuya dikkat ettiğini görüyoruz. Ben önümüzdeki günlerin daha iyi olacağını düşünüyorum. Hatta turizmciler bu şekilde devam ederse, sezonun Kasım’ın sonuna kadar uzayacağını söylüyorlar. İnşallah da öyle olur” diye konuştu.

rpt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İşten çıkarma yasağı iki ay daha uzatıldı

Kovid-19 pandemisinin ekonomi üzerindeki etkilerini azaltmak için uygulamaya koyulan üç aylık işten çıkarma yasağının süresi iki ay daha uzatıldı. Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yer alan Cumhurbaşkanı kararı uyarınca, iş kanununa eklenen geçici maddeyle işverene getirilen çalışanlarını üç ay süreyle işten çıkarma yasağı, 17 Eylül’den itibaren iki daha uzatıldı. Resmi Gazete’de […]

Subscribe US Now

Betboo