Kaya Gazı-Doğalgaz Savaşı ve Ortadoğu

KOBİ Postası

İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şener Üşümezsoy “Kaya Gazı-Doğalgaz Savaşı ve Ortadoğu” söyleşisiyle 18 Kasım Cumartesi günü saat 16.00’da Moda Tarihçi Kitabevi’nde.

Deprem konusundaki çalışmalarıyla tanınan ve bu konuda halkı doğru bilinçlendirmek için mücadele veren İstanbul Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şener Üşümezsoy, Tarihçi Kitabevi’nde yurttaşlarla buluşacak.

“Marmara’da Deprem Riski”, “Petrol Düzeni ve Körfez Savaşları”, “Petrol Şoku ve Yeni Ortadoğu Haritası”, “Dünya Sistemi ve Emperyalizm”. “Türkiye’nin Kesik Damarları” başta olmak üzere birçok kitabı bulunan Üşümezsoy, sohbet tadında gerçekleşecek söyleşinin ardından kitaplarını imzalayacak.

Her hafta düzenli olarak gerçekleştirilen söyleşi dizisinin 231.cisi 18 Kasım Cumartesi günü saat 16.00’da Moda’da bulunan Tarihçi Kitabevi’nde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Burcu Batı, SAP Türkiye Finans Direktörü Oldu

Kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri SAP, Türkiye ofisinin finansal operasyonlarının yönetimini Burcu Batı’ya emanet etti. 16 yıldan uzun bir süredir finans yönetiminde elde ettiği bilgi ve birikimle Batı, maliyet yönetimi, nakit ve risk yönetimi gibi stratejik alanlara odaklanarak SAP Türkiye’nin uzun vadeli büyüme ve karlılık hedeflerine ulaşması için […]

Subscribe US Now