Karaca’dan bir ilk daha Blendfit spiral rende ile sağlıklı sofralar

kobipostasi

Karaca’nın sağlıklı beslenmeyi hayat tarzı haline getirenler için tasarladığı Blendfit ile kısa sürede pratik ve eğlenceli lezzetler hazırlayabilirsiniz. Vitamin dolu sebze makarnasından salatalara, sebze cipslerinden patates cipsine kadar pek çok lezzet Blendfit ile en sağlıklı şekilde sofranıza geliyor.

Türkiye’de ilk defa Karaca tarafından elektrikli spiral rende ve doğrayıcının bir araya getirilmesiyle tasarlanan Blendfit, spagetti ve cips şeklinde doğrama özelliği sayesinde sağlıklı ve pratik menüler yapmaya yardımcı oluyor. Mutfakta yaratıcılığınıza eşlik eden Blendfit’in özellikleri bununla da bitmiyor. Doğrama, parçalama ve karıştırma gibi pek çok işlemi bir arada sunan Blendfit, tasarımında Karaca şıklığını yansıtırken, diyet yapanlar ve hayatının merkezine sağlığı koyanlar için ideal bir ürün olarak öne çıkıyor.

Yepyeni bıçak dizaynı, güçlü motoru ve hızıyla da dikkat çeken Blendfit, kısa sürede pratik lezzetler ile sağlıklı yemekler hazırlamanıza yardım ediyor. Özellikle çocuklu aileler için büyük bir kullanım rahatlığı sunan Blendfit ile mutfakta daha keyifli vakit geçirebileceksiniz. Çocukların gelişim dönemlerinde Blendfit ile sağlıklı, eğlenceli ve pratik lezzetler hazırlayabilir, vitamini kaybolmadan sebzelerden makarna ve cips yapabilirsiniz. Annelerin mutfaktaki en büyük yardımcısı Blendfit, en ideal hediye alternatifleri arasında da yer alıyor. Anneniz için en güzel armağanlar, Karaca mağazalarında sizleri bekliyor.

Yıllardır yenilikçi vizyonu ve tasarımla buluşturduğu kullanışlı ürünleriyle ön plana çıkan Karaca, hep daha iyisini yapmaya ve ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Türkiye'de yeni bir pazar

Göze çarpmayan ,çevresindeki ortama uyumlu,editoryal biçimde reklamın hazırlanması farkındalık yaratıyor,çünkü parlak gözalıcı ve hareketli o kadar çok banner reklam var ki,.. Popüler markalar doğal reklamı kullanmaya başladı. Eğitici ve eğlendirici içerikler bulup ,hikayelerini anlatarak kullanıcıyla etkileşim sağlayabiliyor. Doğrudan reklam vermek yerine Native Advertising tercih ederek, mesajlarını farklı mecralarda yer alan […]

Subscribe US Now

Betboo