Kahve Dünyası’ndan Uluslararası Kahve Günü’ne Özel Kampanya

admin

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, Ağustos ayında Türkiye’de bir ilke imza atarak mobil uygulamasına eklediği Hazır Al özelliği ile kasada sıra bekleme dönemine son verdi. Özellikle büyük şehirlerde günlük hayatın koşuşturması nedeniyle mağazada beklemek istemeyen veya aracını uzun süreli park edemediği için mağazadan alışveriş yapamayanlara büyük kolaylık sağlayan Hazır Al, kısa sürede Kahve Dünyası misafirlerinin beğenisini kazandı. Kahve Dünyası şimdi de, Hazır Al kullanıcılarına özel sürpriz bir kampanya yapıyor. Bu yıl Salı gününe denk gelen 1 Ekim Uluslararası Kahve Günü’nde Hazır Al özelliğini kullanarak sipariş veren Kahve Dünyası misafirleri, alışveriş tutarlarının 25 TL’ye kadar olan kısmı için yalnızca 1 TL ödeyecek!

Hızlı ve pratik sipariş

İlk etapta seçili mağazalarda geçerli olan ve önümüzdeki dönemde tüm mağazalara yayılması hedeflenen Hazır Al, hızlı ve pratik kullanımıyla da dikkat çekiyor. Kahve Dünyası mobil uygulaması üzerinden Hazır Al sekmesine girenler, ilk olarak alışveriş yapacakları mağazayı seçiyor. Ardından ekrana, Al-götür olarak tüketilebilen ürünler geliyor. Aroma, süt, şeker, boy gibi tüketicinin damak zevkine göre özelleştirilebilen ürünlerin seçilip sepetin tamamlanmasıyla bir sonraki aşamada siparişin teslim süresi soruluyor. Kullanıcılar bu noktada, en fazla iki saat sonrası olmak üzere diledikleri zaman dilimini tercih edebiliyor. Son adımda ise kredi kartı veya Kahve Dünyası’nın para birimi olan Çekirdek ile ödeme yapılarak sipariş tamamlanıyor. Böylece Kahve Dünyası misafirleri, tam da belirttikleri saatte hazırlanan siparişlerini hiç sıra beklemeden, yalnızca sipariş kodunu kasa çalışanıyla paylaşarak seçtikleri mağazadan teslim alabiliyor. Üstelik Hazır Al kullanılarak yapılan alışverişlerden kazanılan Çekirdek’ler de direkt olarak uygulamaya yükleniyor.

Kahve Dünyası’ndan mobil uygulamasında 1 Çekirdek, 1 TL yerine geçiyor. Kazanılan Çekirdek’ler ile kullanıcılar mağazalardan diledikleri ürünleri satın alabiliyor veya bu Çekirdek’leri sevdiklerine hediye edebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

NETFLIX, STRANGER THINGS’İN 4. SEZON ONAYINI VE DUFFER KARDEŞLERLE İMZALADIĞI ÖZEL ANLAŞMAYI DUYURDU

Netflix’in Baş İçerik Sorumlusu Ted Sarandos şöyle konuştu: “Duffer Kardeşler, Stranger Things ile dünyanın dört bir yanından izleyicileri büyüledi. İlişkilerimizi güçlendirerek, hayal güçlerini ortaya koyacakları yeni dizi ve filmleri üyelerimizin beğenisine sunacağımız için son derece heyecanlıyız. Duffer Kardeşler’in “The Upside Down” dünyasının dışına çıktıklarında neler yapabileceklerini görmek için sabırsızlanıyoruz.” Duffer […]

Subscribe US Now