Kahve Dünyası’ndan Sonbaharı Sevdiren Lezzet: Bal Kabaklı Cevizli Dondurma

kobipostasi

Lezzetiyle ve rengiyle sonbaharı sevme nedenleri arasında yer alan bal kabağı, Kahve Dünyası’nın maharetli ustalarının elinde tadına doyum olmayan bir dondurmaya dönüştü! Yalnızca 1 – 30 Kasım tarihleri arasında satışa sunulan “Bal Kabaklı Cevizli Dondurma” tüm Kahve Dünyası mağazalarında doğallığın keyfini yaşatıyor.

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, her ay sürpriz bir lezzetle hazırladığı dondurmalarına Kasım ayında Bal Kabaklı Cevizli Dondurma ile devam ediyor. Sonbahar – kış döneminin gözdesi olan, vitamin, mineral ve lif kaynağı bal kabağı, Kahve Dünyası’nın endüstriyel üretimden uzak, tamamen el yapımı tarzında hazırladığı dondurmasıyla bambaşka bir lezzete bürünüyor.

Bal Kabaklı Cevizli Dondurma; mevsiminde toplanmış bal kabağı, tam yağlı inek sütü ve dağlık bölgelerde yetişen orkide bitkisinin köklerinden elde edilen salep ile hazırlanıyor. Bal kabağına çok yakışan ceviz krokan ise dondurmanın tadını zirveye taşıyor.

Özel ısı korumalı kutu ile dondurma keyfi evde de sürüyor

Özel ısı korumalı kutu içinde kiloluk olarak da alınabilen dondurma, bir buçuk saate kadar erimeden dayanarak bu lezzeti evlere ve iş yerlerine de taşıyor.

Bal Kabaklı Cevizli Dondurmaya yakışan lezzetler

Lezzetinin sırrı taze ve doğal içeriklerinde saklı Kahve Dünyası dondurmaları; bitter çikolatalı, sütlü çikolatalı, fıstıklı, bal badem karamelli, kaymaklı, damla sakızlı, kahveli, limonlu, çilekli ve vişneli olarak sıralanıyor. Yıl boyunca sunulan bu çeşitler, Bal Kabaklı Cevizli Dondurma ile de mükemmel bir uyum yakalıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

PÜRÜZSÜZ YÜZEYLERİN ve GÖZ ALICI RENKLERİN FUARI YARIN AÇILIYOR

‘PaintExpo Eurasia 2019’ ve ‘Surtech Eurasia 2019’ İstanbul Fuar Merkezi’nde uluslararası ziyaretçilerini ağırlayacak Dünyanın lider Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı olan PaintExpo’nun Avrasya ayağı, PAINTEXPO EURASIA 2019 ve Uluslararası Yüzey İşlem ve Galvaniz Teknolojileri Fuarı, SURTECH EURASIA 2019 fuarları, 7-9 Kasım 2019 tarihleri arasında 3 gün boyunca ülke ekonomisi için önem arz eden iki sektörün profesyonel buluşma noktası olacak. Fuarlar, iki […]

Subscribe US Now