Kahve Dünyası Eylüle Portakal Parçalı Bitter Dondurma ile “Merhaba” Diyor

admin

Kahve Dünyası, sağlık ve lezzet dolu bir meyve olan portakalı, eşsiz bitter çikolatalı dondurmasıyla buluşturarak benzersiz bir tat sunuyor. İçeriğindeki portakal parçalarıyla lezzeti doruklara çıkaran Portakal Parçalı Bitter Dondurma, eylül ayı boyunca Kahve Dünyası’nda dondurma severleri bekliyor.

Her ay “Ayın dondurması” konseptiyle dondurma severleri el yapımı tarzında üretilen özel dondurma çeşitleriyle buluşturan Kahve Dünyası, sonbaharı Portakal Parçalı Bitter Dondurma ile selamlıyor. “Ayın dondurmaları” arasında en beğenilen lezzetlerden biri olan Portakal Parçalı Bitter Dondurma, sağlık ve lezzet dolu bir meyve olan portakalın bitter çikolatayla mükemmel uyumunu damaklara taşıyor.

Kahve Dünyası’nın eylül ayı boyunca misafirlerine sunacağı Portakal Parçalı Bitter Dondurma, Kahve Dünyası şeflerinin özel reçetesiyle Jersey inek sütü, süt kreması, salep, mevsiminde toplanan portakal ve bitter çikolatayla tamamen el yapımı tarzında hazırlanıyor. Kahve Dünyası’nın diğer tüm dondurmalarında olduğu gibi hiçbir yapay katkı maddesi, tatlandırıcı ve koruyucu içermeyen Portakal Parçalı Bitter Dondurma kiloluk olarak da satışa sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

HUAWEI P40 lite kullanmanız için 4 neden

HUAWEI P40 lite kullanmanız için 4 neden Cep telefonunuzla günlük işlerinizi kesintisiz yapmak, oyun oynamak ve mükemmel fotoğraflar çekmek istiyorsanız, süper şarj teknolojisi ile desteklenen HUAWEI P40 lite tam size göre. Yüksek performans, gün boyu dayanan pil, müthiş kamera performansı, çarpıcı tasarım ve uygun fiyat. Bu özelliklerin hepsini bir arada […]

Subscribe US Now

Access denied.