KAHVE DÜNYASI 1 EKİM DÜNYA KAHVE GÜNÜ’NÜ KAPSÜL KAHVELERİYLE TAÇLANDIRIYOR

KOBİ Postası

Kahve Dünyası, 1 Ekim Dünya Kahve Günü’nde en kaliteli kahve çekirdeklerinin özel harmanıyla hazırlanan yepyeni kapsül kahveleriyle lezzet tutkunlarının kalbini çalıyor.
“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, misafirlerine sunduğu özel lezzetlere kapsül kahveyle bir yenisini daha ekliyor. Kahve Dünyası, en kaliteli Arabica çekirdeklerinin özel harmanıyla hazırlanan kapsül kahvelerle, 1 Ekim Dünya Kahve Günü’ne benzersiz lezzetler katıyor. Kahve Dünyası kapsül kahvelerin farklı damak tatlarına sahip kahve severler için Classico, Colombia, Ristretto adında olmak üzere üç ayrı çeşidi bulunuyor.
Her yudumda kahve hazzını yaşatan Classico espresso kapsül kahvede, limon ve yaban mersininin yanı sıra çiçeksi tatların baskınlığı hissediliyor. Yoğun kıvamıyla güne dinamik bir başlangıç yapmak isteyenlerin favorisi olacak Colombia yöresel çeşidi espresso kapsül kahve, lavanta çiçeği aroması ile kestane ve fındık tatlarının hissedildiği dengeli lezzetiyle öne çıkıyor. Ristretto kapsül kahve ise sert içimli kahveleri tercih edenler için özel bir harman sunuyor. İsli tadıyla güçlü bir gövdeye sahip Ristretto kapsül kahve, damaklarda bitter çikolata lezzetini hissettiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

VODAFONE VE TMOB’DAN MOBİL FİNANSAL ÇÖZÜMÜ İŞ BİRLİĞİ


Müşterilerinin hayatını kolaylaştıran teknolojilere yatırım yapan Vodafone, Vodafone Pay’in teknoloji altyapısı için tmob’u tercih etti. Yüzde 100 yerli sermayeye sahip bir teknoloji şirketi olan tmob, 2009 yılından bu yana, dünya çapında şirketlerin teknoloji ihtiyaçlarına uçtan uca çözümler sunuyor.
Dünya nüfusunun yüzde 97’si mobil iletişim ağı içerisinde yaşıyor ve nüfusun yüzde 60’ı […]

Subscribe US Now