JOLLY ACENTALARINA MOTİVASYON BULUŞMASI

admin

Zor geçen 2020 turizm sezonunda Datça Perili Bay Resort ana partneri Jolly Tur’u unutmadı.

Jolly Tur’un en iyi satış yapan acentalarını Datça’ya davet eden Perili Bay ekibi iş ortakları için özel programlar düzenlendi. Son gecelerinde Erol Evgin’in Vokalistleri Yasemin Mira ve Merdol Şalt’ın kurmuş oldukları Ege Kafası sahne aldı. Gecede konuşma yapan tesisin İşletmecisi Volkan Şimşek, Böyle zor bir yılda kendilerine verdikleri destek için bütün Jolly ailesine teşekkür ederek, bu zor günleri geçmişte olduğu gibi beraberce aşacaklarını ve gelecekte daha güzel günlerde beraber olacaklarından emin olduklarını söyledi.

Geceye telefon aracılığıyla katılan Jolly tur Yönetim kurulu başkanı Mete Vardar, katılan acentacılara destekleri için teşekkür etti.

Katılımcılar, hep birlikte gecenin sonunda Jolly için hazırlanmış pastayı maytaplar eşliğinde keserek geceyi taçlandırdılar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

THERMOMIX'LE MEVSİMİNDE SEBZELER, PROFESYONEL LEZZETLER

Doğal olarak yetiştirildiği ve doğal yolla olgunlaştıkları için vitamin ve mineral açısından daha zengin olan mevsim sebzelerini tüketmenin çok daha lezzetli ve sağlıklı olduğu konusunda uzmanlar uyarıyor. Sağlıklı beslenmenin önemini benimseyen mutfağın uzmanı Thermomix, mevsim sebzeleriyle hazırlayabileceğiniz birbirinden lezzetli tarif seçenekleri sunuyor. 12 mutfak aletinin yaptığı işi aynı anda yapan […]

Subscribe US Now

Betboo