IZIPIZI EKRAN GÖZLÜKLERİ, MAVİ IŞIĞIN GÖZLERE OLUMSUZ ETKİSİNİ ÖNLÜYOR

KOBİ Postası

Ekran gözlükleri yetişkin ve çocuklar için gözleri ekranların zararlı etkilerinden korumak üzere geliştirildi.
Dijital çağın gereği olarak iş hayatından eğitim hayatına kadar her alanda kullandığımız bilgisayar, TV, akıllı telefon ve tabletlerin mavi ışıklı ekranları göz yorulması, göz kuruluğu, gözlerde yanma ve baş ağrısı gibi birçok olumsuz etkiyi de beraberinde getiriyor.
Paris’in ikonik gözlük markası Izipizi, her an karşı karşıya kaldığımız mavi ışık yayan ekranlardan gözlerimizi korumak için yetişkin ve çocuklara özel ekran gözlükleri geliştirdi. Izipizi ekran gözlükleri zararlı mavi ışığın % 40’ını filtreleyen lenslerle görüş kalitesini yükseltirken gözleri koruyor.
Çocukların gözleri Izipizi ekran gözlükleriyle koruma altında
Çocuklar online eğitim sistemi ve değişen yeni sosyal hayatlarıyla birlikte artık bizden daha çok mavi ekranlarla baş başa kalıyorlar. Gün içinde gözlerini tabletlerden ve ekranlardan ayırmayan çocuklar için ailelerin imdadına Izipizi yetişiyor. Izipizi, göz sağlığını koruma bilinciyle 3-10 yaş arası için Screen Junior ekran gözlüklerini tasarladı. Izipizi ekran gözlükleri ile çocukların gözleri artık ekran karşısında daha güvenli.
Izipizi ekran gözlükleri, her yaşa uygun özel filtreli lenslerle gözleri koruma altına alarak çocukların ve yetişkinlerin günlük hayatına kalite getirirken vazgeçilmez bir aksesuar oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

GARANTİ BBVA EMİSYONLARINI AZALTMAK İÇİN YAPTIĞI ÇALIŞMALARA BİR YENİSİNİ DAHA EKLEYEREK GOLD STANDARD SERTİFİKASI SATIN ALDI

Rüzgâr enerjisinden üretilen Gold Standard sertifikaları Garanti BBVA adına ayrıldı. Bu sayede Garanti BBVA, 2019 yılı emisyonlarının yaklaşık üçte birini nötrledi. Garanti BBVA, sürdürülebilir finans ve gelecek için yaptığı doğrudan katkıları bir adım daha öteye taşıyarak, geçmişteki karbon emisyonlarını azaltmak üzere harekete geçti. Garanti BBVA, emisyonlarını azaltmak isteyen kurumların tercih […]

Subscribe US Now