İyi hisset projesine imza

admin

İstanbul Cevahir’in, 10 Mayıs’ta başlayıp 10 Temmuz’a kadar sürecek “İyi Hisset” Projesi, bütün ziyaretçilerine; kendilerini bulacakları ve daha iyi hissederek yaşamayı öğrenebilecekleri bir deneyim sunmayı planlıyor. Yazar Metin Hara, sevginin ve düşünce gücünün neler yapabileceğini bilimsel ve uygulamalı olarak Cevahir’de gösterecek.

Daha İyi Hissetmek İçin Nelere İhtiyacımız Var: En İyi Cevahir Bilir!

Metin Hara ve kurucusu olduğu İnsanagüven ekibinin katılımıyla 10 Mayıs tarihinde saat 14:00’da açılışı yapılacak etkinlikler ziyaretçilere, “Beni En İyi Cevahir Bilir” deneyimini yaşatacak; hayatın tatlı karmaşası içinde nasıl daha iyi hissederiz sorularına cevap olacak. Tümü ücretsiz olarak gerçekleşecek olan etkinlik ve atölyelere katılan tüm ziyaretçiler kendi ürettikleri veya tasarladıkları ürünleri evlerine götürebilecekler.

Katılan herkesi iyi hissettirecek bu etkinliğin programını aşağıda bulabilirsiniz:

Biliyoruz ki bu iki ay içinde sizin de yolunuz Cevahir’e düşecek. Hep birlikte iyi hissedeceğiz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İş makineleri alanında da New Holland var

Yeniliklerin öncüsü New Holland, 3-7 Mayıs 2017 tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen KOMATEK 2017 Fuarı’ndasergilediği son teknolojiye sahip, verimli ve yüksek performanslı iş makineleriyle göz doldurdu. New Holland fuardaki standına ziyaretçileri ürün yelpazesinde yer alan Kazıcı Yükleyiciler, Teleskopik Yükleyiciler, Nokta Dönüşlü Mini Yükleyiciler ve Mini Ekskavatörler ile karşıladı. […]

Subscribe US Now

Betboo