İtalyan ISVEA’dan Adana’ya 3. mağaza

kobipostasi

ISVEA - Adana Kekliko?lu Ma?aza53 yıllık İtalyan markası ISVEA, yeni satış noktaları ile Türkiye’de büyümeye devam ediyor. ISVEA,  stratejik konumuyla Akdeniz’in en önemli şehirlerinden Adana’da açtığı 3. mağazasıyla birlikte Türkiye’de 34. satış noktasına ulaştı.

İtalyan ISVEA, Türkiye’nin dört bir yanında açtığı satış noktalarına bir yenisi daha ekledi. Adana’nın gözde ilçelerinden Seyhan’da Süleyman Demirel Bulvarında açılan ve Archtura’ya ait yeni mağazada, Sott’Aqua’dan Viva’ya, Eleganza’dan Colorisvea’ya varıncaya kadar tüm ISVEA ürünleri sergilenecek.

Türkiye pazarına girdikleri günden itibaren mağazalaşma stratejisi ile hızlı bir şekilde büyüme gösterdiklerini vurgulayan ,yeni satış noktalarıyla müşterileri ile daha çok yakınlaştıklarını ve güzel tepkiler aldıklarını belirtti. Fırat, yeni satış noktaları ile sektörde en beğenilen ve tercih edilen ilk üç markadan biri olma hedeflerine de her geçen gün daha da yaklaştıklarını dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Yıl sonuna ilişkin makro ekonomik tahminler

Ata Yatırım, ‘Yatırım Mühendisliği’ bakışı ile analiz ederek hazırladığı Strateji Raporu Haziran 2015’i yayımladı. Ata Yatırım’ın uzman kadrosunca yazılan raporun makro ekonomik tahminlerinde, enflasyon yüzde 7, büyüme yüzde 3.5, cari açık yüzde 4.7, yıl sonu ABD Dolar/TL kuru 2.70 ve yıl sonu Euro/TL kuru 2.97 olarak yer aldı. ‘Yatırım Mühendisliği’ […]

Subscribe US Now