İş’te Başarının 9 Basit Kuralı

admin

İş’te Başarının 9 Basit Kuralı”nı spor salonunda yapılan gözlemlerle birleştiren kişisel gelişim uzmanı ve yazar Gökhan Karahan, kitabında, fitness çalışmaları sırasında kendisini başarıya götüren kurallar ile iş yaşamında başarı arasında gördüğü paralellikleri örnekler, özgün kısa öyküler, egzersizler ve konuyla ilgili yönetim kuramları ile açıklıyor.

Öğrenciler, yeni mezunlar ve iş profesyonelleri için; öğretici, düşündürücü ve motive edici öğeler içeren eserinde Karahan, okuyucusuna “Hayatınızı gözden geçirip olumlu sonuçlar için yeni başlangıçlar yapmaya hazır mısınız?” diye soruyor ve “Geçmişiniz, sizi gelecekte daha başarılı bir insan yapmak için var ve size bu keşifte yol gösterecek.” diyor.

Yayınevi: Hümanist Kitap

Sayfa sayısı: 160

Etiket fiyatı: 18 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Dünya Bankası, Türkiye kredisini onayladı

Dünya Bankası İcra Direktörleri Kurulu, Türkiye’de uygulanacak olan ve yerin derinliklerindeki ısı kaynaklarından yararlanarak yenilenebilir enerji üretimine yardımcı olacak Jeotermal Geliştirme Projesi için 250 milyon dolar tutarında bir IBRD kredisi ile 39.8 milyon dolar tutarında bir Temiz Teknoloji Fonu hibesini onayladı. Dünya Bankası’ndan yapılan yazılı açıklamada “Türkiye Kalkınma Bankası ve […]

Subscribe US Now