İstanbul Marriott Hotel Şişli’den Ramazan’a Özel Seçenekler

admin

İstanbul Marriott Hotel Şişli, her yıl olduğu gibi bu sene de Ramazan ayını geleneklere uygun şekilde aşırılık ve abartıdan uzak bir zarafet ve özenle karşılıyor. Ramazan’a özel birbirinden lezzetli tatlar ve özlenen geleneksel iftar sofraları Marriott Şişli’nin keyifli restoranı The Dish Room’da Ramazan heyecanını paylaşan herkesle buluşuyor.

Tüm menülerin sağlık ve besleyicilik ön planda tutularak Ramazan’a özgü tatlarla hazırlandığı iftar sofralarında misafirlere geleneksel iftariyeliklerden, ferahlatıcı şerbetlere, sağlıklı zeytinyağlılardan çorbalara, et, balık ve sebze yemeği seçeneklerinden, ızgaralara, farklı pilav ve makarna alternatiflerine uzanan, güllaç, revani ve şekerpare dahil geleneksel Ramazan tatlılarının da yer aldığı, herkesin aradığı lezzetleri bulacağı, bol çeşitli bir açık büfe kişi başı 95 TL fiyatla sunuluyor. Marriott Şişli, bu kutsal ayın geleneklerine hürmeten paylaşım içinde iftar yapmak ve hep birlikte oruç açmak isteyen iftar gruplarına özel, yine benzer geleneksel Ramazan lezzetlerinden oluşan iftariyelik, çorba, soğuk mezeler ve zeytinyağlılar, ara sıcaklar, ana yemek alternatifleri ve tatlıların servis edildiği bir set menü hazırladı. Bu set menünün de kişi başı fiyatı 95 TL. Ramazan’da iftar boyunca misafirlere fasıl ve tasavvuf tarzında geleneksel müzikler eşlik edecek. Sahur için ayrıca, kahvaltılıklar, çorbalar, ara sıcaklar, ana yemek alternatifleri ve tatlı seçeneklerinden oluşan, 70 TL fiyatlı bir oda servisi menüsü bulunmakta.

Dileyen misafirleri The Dish Room Teras’ın ferah atmosferinde, özel olarak hazırlanan ve farklı aromaların sunulduğu nargile keyfi de bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Turizmcilerden Rusya'ya Türkiye Festivali

Turizm sektör temsilcileri, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteğini alarak Türkiye’nin ana pazarlarından Rusya Federasyonu’nda önemli bir projeye imza atmaya hazırlanıyor. Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) koordinasyonunda gerçekleştirilecek olan ve Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TYD), Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB), Turist Rehberleri Birliği (TUREB) […]

Subscribe US Now

Betboo