İstanbul Kitchen’s Academy’de 10 Ocak’ta Profesyonel Pastacılık ve Ekmekçilik Dersleri başlıyor

kobipostasi

Mutfak eğitimindeProfesyonel bir şef sanatçıdır ve sanatını dünyanın dört bir yanında icra etmek, alanında dilediğince ilerlemek ister. Ne teknik, ne de coğrafi sınırları kabul eder. Aklında, yalnızca tek düşünce olur; aşmak, aşmak…

Profesyonel Pastacılık ve EkmekcilikDüşünüz, pasta ve ekmek sanatında profesyonel olmak, dünyanın dört bir yanında çalışabilmekse; İstanbul Kitchen’s Academy’de, Profesyonel Pastacılık ve Ekmekçilik Dersleri, 10 Ocak’ta başlıyor!

İstanbul Üniversitesi Sertifikası vererek, alanında devrim yapan tek mutfak okulu, İstanbul Kitchen’s Academy, öğrencilerine dünyanın kapılarını açıyor!

Sertifika Töreniİstanbul Kitchen’s Academy’nin profesyonelliğe bakış açısı; etik, kalite, standartlar, uzmanlaşma, yaratıcılık ve gelişimi gösteren sertifikalarla bunun tamamlanmasıdır.

İstanbul Üniversitesi Sertifikanızı alın, geleceğinizi dilediğinizce kurun!

Profesyonel Pastacılık ve Ekmekçilik Dersleri Stajlı    8 ay: 11.500 TL, 

Profesyonel Pastacılık ve Ekmekçilik Dersleri Stajsız 4 ay: 10.500 TL

İstanbul Kitchen’s Academy, Tel: 0 212 292 81 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Türkiye’nin ihracatı 2014 yılında yüzde 4 artışla 157,6 milyar dolara ulaştı

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), verilerine göre Aralık ayında Türkiye’nin ihracatı geçen yılın aynı ayına göre yüzde 1,1 artışla 13 milyar 137 milyon dolar oldu. 2014 yılının tamamında ise Türkiye’nin ihracatı yüzde 4 artışla 157 milyar 622 milyon dolara ulaştı. Bu rakam Türkiye Cumhuriyeti’nin senelik ihracatta yeni rekoru oldu. 2014 yılında Türkiye’nin ihracat […]

Subscribe US Now

Betboo