İspanya’dan Tur Assist’e üst düzey atama

admin

Yol yardımdan çekiciye, konut onarımdan hava ambulansına, seyahat acentesinden marangoza kadar farklı alanlarda toplam 8 bine yakın hizmet birimi ile müşterilerinin yanında yer alan Tur Assist, hizmet kalitesini artırma yolunda yeni adımlar atmaya devam ediyor. İspanyol Mapfre Asistencia’da 2011’den beri görev yapan Rui Gentil, Tur Assist’e Genel Müdür Yardımcısı olarak transfer oldu.

Portekiz doğumlu olan Rui Gentil, Yüksek Mühendislik Enstitüsü (ISEL) Makine Mühendisliği bölümünden 2004 yılında mezun oldu. Kariyerine Portekiz’de global bir otomobil üreticisi firmada başlayan ve bu firmada çeşitli pozisyonlarda görev yaparak özellikle otomobil mekatroniğinde uzmanlaşan Gentil, Mapfre Asistencia çatısı altında  Portekiz’de, İspanya’da ve Orta Doğu’da çeşitli yöneticilik pozisyonlarını başarıyla yürüttü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Pakistan’da yeni fabrika inşası başladı

Anadolu Grubu’nun ana hissedarı olduğu Türkiye, Orta Doğu, Orta Asya ve Pakistan’da 25 fabrika ve 10 bini aşkın çalışanıyla faaliyet gösteren Coca-Cola İçecek (CCI), 2017 yılı ilk çeyrek finansal sonuçlarını açıkladı. CCI CEO’su Burak Başarır yaptığı açıklamada, yılın ilk çeyreğinde satış gelirlerini satış hacminin, FAVÖK’ü ise satış gelirlerinin üzerinde arttırdıklarını […]

Subscribe US Now

Betboo