İSFANBUL Tema Park’tan 30 Bin Öğrenciye Sınırsız Eğlence

admin

Türkiye’nin ilk tema parkını bünyesinde bulunduran, İstanbul’un gözde alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi İsfanbul, toplumsal bilinç ve farkındalık sağlamak amacıyla yürüttüğü sosyal sorumluluk çalışmalarına devam ediyor. İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle yürütülecek, İstanbul’da okuyan 30 bin öğrenciyi kapsayan ‘’Eğlencenin Başkentinde Eğleniyorum’’ projesi, karşılıklı gerçekleştirilen imza töreniyle kamuoyuna duyuruldu.

İsfanbul Tema Park ile İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokole göre ‘’Eğlencenin Başkentinde Eğleniyorum’’ projesi çerçevesinde İsfanbul Tema Park, 2019-2020 öğretim yılı boyunca 30 bin öğrenciye ev sahipliği yaparak öğrencileri sınırsız eğlenceyle buluşturacak.

30 Bin Öğrenci İçin Eğlencenin İmzası Atıldı!

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü’nde, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı ve İsfanbul Tema Park Yönetici Direktörü Tankut Tonger’in katılımıyla gerçekleşen imza töreni ile İsfanbul Tema Park kapılarını 30 bin öğrenciye açacak.

Daha önce “Bütün Çocuklar Sevinsin” sloganıyla hayata geçen ve yıl boyunca yüzlerce çocuğu ağırladıklarını ifade eden İsfanbul Tema Park Yönetici Direktörü Tankut Tonger “Bizim için çocuklarımızın eğlenmesi eğitimin bir parçasıdır. Öğrencilerimizin eğlenirken öğrenmesi, buradaki farklı konseptteki ünitelerimiz ve eğitici alanlarımızda yenilikler keşfetmesini çok önemsiyoruz. Bu kapsamda ‘’Eğlencenin Başkentinde Eğleniyorum’’ projesi ile kapılarımızı öğrenci kardeşlerimize açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Milli Eğitim Bakanlığımıza ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze burada teşekkürlerimizi sunuyoruz, bizim İsfanbul Tema Park ve Jungle İstanbul olarak eğitime ve öğrencilere katkı sağlamamıza olanak tanıdıkları için. Hep birlikte 30 bin öğrencimize Eğlencenin Başkenti İsfanbul’da ve Jungle İstanbul’da macera ve keşif dolu bir dünyanın kapılarını aralayacağız” dedi.

İsfanbul Hakkında:“Eğlencenin başkenti” sloganı ile misafirlerine hizmet veren, İstanbul’un eğlence, alışveriş ve sosyalleşme merkezi olarak öne çıkan İsfanbul, yeni yatırımlar ve projeler ile gücünü artırarak ve yeni marka kimliği ile artık sadece Türkiye’nin değil, içinde bulunduğu coğrafyanın da eğlence, yaşam ve alışverişte en büyük adresi oldu. Türkiye’de bir Tema Park’ı, Avm, otel ve gösteri merkeziyle birleştiren ilk alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi olan İsfanbul, toplam 600 bin m2’lik bir alanda konumlanıyor ve hepsi birbirinden farklı mağaza cephelerine sahip benzersiz alışveriş merkezi mimarisiyle dikkat çekiyor. Klasik alışveriş merkezlerinden farklı olarak, içerisinde bulunan üç katlı açık ve kapalı alışveriş caddeleri ve nostaljik tramvayı ileİsfanbul Alışveriş Merkezi’nde 200’ü aşkın mağaza yer alıyor. Bowling ve en son teknoloji ile donatılmış sinema salonlarına sahip olan İsfanbul’un 8 bin araçlık otopark kapasitesi bulunuyor. Türkiye’nin ve dünyanın gözde eğlence merkezi İsfanbul içerisinde bulunan Tema Park ise misafirleri karşılayan masalsı şatosu ile 120 bin metrekarelik bir alanda konumlanıyor. 7’den 70’e ailece eğlence sunan, yetişkinlerin ve çocukların doyasıya eğlendiği İsfanbul Tema Park, 3 saniyede tam 110 kilometre hıza çıkan, dünyanın en iyi 4. Roller Coaster’ı “Nefeskesen”ve 20 milyon dolarlık yatırımla, özel olarak 4 bin metrekarelik bir alana kurulan “Fatih’in Rüyası” gibi 30’u aşkın ünitesi ile misafirlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.Türkiye’nin en büyük açıkhava Led ekranına sahip, 10 bin kişilik dev gösteri sahnesindeki gösteriler ve konserler ile bitmeyen festival ortamı da İsfanbul’da misafirleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Mobilya Kağıt ve Orman ürünleri sektörünün 3. çeyrek ihracatı 4 milyar dolar

“Sektör olarak Amerika’ya kısa dönemde 3, uzun dönemde ise 10 milyar dolarlık ihracat yapabiliriz”

Subscribe US Now