İsfanbul Alışveriş Caddeleri’nde hijyen atağı

admin

ISS tarafından piyasaya sürülen ve virüsün yayılma hızını düşüren ileri teknoloji dezenfeksiyon ürünü Pure Space, AVM sektörü içinde Türkiye’de ilk kez İsfanbul Alışveriş Caddeleri’nde kullanılmaya başladı. İnsan gücüne göre çok daha hızlı ve sık dezenfekte işlemi sağlayan cihaz, aynı anda farklı noktaları dezenfekte ediyor.

Binlerce insanın her gün ziyaret ettiği AVM, hastane, fabrika gibi geniş ve umumi alanların dezenfekte edilmesi hedefiyle geliştirilen Pure Space, AVM sektörü içinde Türkiye’de ilk kez İsfanbul Alışveriş Caddeleri’nde kullanılmaya başladı. Global iş yeri ve tesis yönetimi şirketi ISS tarafından piyasaya sürülen ürün, saatte 2 bin 100 metrekarelik bir alanın dezenfeksiyonunu yapabiliyor, zemin, dikey ve yatay yüzeylerin temizliğini sağlayabiliyor ve 30 saniye gibi çok kısa bir sürede geniş spektrumlu mantar, küf, bakteri ve virüslere karşı etkili kimyasal güç gösterebiliyor.

KORONAVIRUS SALGINIYLA BIRLIKTE DEZENFEKTAN, KOLONYA GIBI ETKILI TEMIZLIK SAGLAYAN URUNLER HAYATIMIZIN VAZGECILMEZI HALINE GELDI. NORMALLESME SURECIYLE SOSYAL HAYATA DONEN INSANLARIN TEDIRGINLIGINI ORTADAN KALDIRMAK ICIN HIZLI ETKI GOSTEREN VE GENIS ALANLARI KOLAYCA TEMIZLEYEN YENI DEZENFEKSIYON URUNU GELISTIRILDI. 1 SAATTE 2 BIN 100 METREKARELIK ALANI DEZENFEKTE ETTIGI BELIRTILEN URUN, ISTANBUL’DA BIR AVM’DE KULLANILMAYA BASLANDI. (ISTANBUL-DHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siper Dev Road Blocker riskli alanlarda kesintisiz güvenlik sağlayacak

Türkiye’nin yerli bariyer markası Arma Kontrol, askeri alanlardan özel üretim tesislerine, riskli kamu binalarına kadar yüksek güvenlik gerektiren alanları korumak ve güvenli giriş çıkışı sağlamak üzere Siper Dev Road Blocker’ı geliştirdi. Ultra sert çelik zırhla kaplanan ve 1,5 metre boyunda olan blocker, otomobilden kamyonlara kadar farklı büyüklükteki araçların kontrollü geçişini […]

Subscribe US Now

Betboo