Iqoniq, Kesintiye Uğrayan Spor Sezonuna Rağmen Büyümeye Devam Ediyor!

admin

Geliştirdiği projeler ve başarılı iş birlikleriyle eğlence ve spor dünyasına hızlı bir giriş yapan Iqoniq, 150’den fazla ortaklığın çok yakında imzalanacağı müjdesini verdi. Halihazırda Euroleague Basketbol, AS Monaco, Olympique de Marseille, Drone Champions League (DCL) ve North Carolina Football Club ile iş birliği yok Iqoniq, kesintiye uğrayan spor sezonuna rağmen futbol, rugby, kriket ve motor sporlarındaki takımlar ve liglerle yeni anlaşmalar yapma portföyünü açıklayacağını duyurdu.

Spor dünyasındaki taraftarlara daha kişisel, ödüllendirici fan deneyimi sunmak tüm modern özellikleri tek bir platformda toplayan takım, taraftarların gönülleriyle ve sporların yıldızlarıyla etkileşim halinde olması halinde anlaşmalar devam ediyor. Iqoniq anlaşmalarıyla benzersiz indirimlerden faydalanmak mümkün hale gelecek. Şirketin halihazırda Euroleague Basketbol ve AS Monaco gibi büyük kulüplerle anlaşması bulunuyor.

Spor Camiasına Can Suyu Oldu

Iqoniq, koronavirüs (COVID-19) ‘un devam eden etkisiyle, zorlu bir dönemden geçen spor ve eğlence dünyasına entegre projeler sunarak hem taraftarların hem kulüplerin hem de yıldızların birbirleriyle iletişimde kalması adına birçok projeye imza atıyor. Birkaç markayla işbirliklerinin duyurusunu yapan şirketin attığı spor camiasına can suyu niteliğinde…

CEO Kazım Atilla: ” Taraftar Katılımının Hiç Bu Kadar Önemli Olmamıştı ”

Iqoniq CEO’su Kazım Atilla, “COVID-19 salgını spor ve eğlence birçok organizasyonu ne yazık ki etkiledi. Bu durum, yılın başından beri kendi beklentilerimizi safra aşan büyümemiz için bir katalizör görevi gördü. Birçok taraftar stadyumlara gidemediğinden, taraftar katılımının önemi belki de hiç bu kadar açık olmamıştı. ” dedi.

” Taraftar, güçlü ligler ve kulüpler arasında bir köprü inşa ettik ”

Atilla “Kulüpler ve liglerden bütünleşik çözümlerimize aldığımız geri bildirimler çok yoğundu. Iqoniq, kulüpleri ve ligleri taraftarlarıyla daha güçlü bir ilişki, köprü kurmak için gerçekten ideal bir platform … 150’den fazla ortaklığın çok yakın zamanda müjdesini vereceğiz . Mevcut ortaklarımızla birlikte ilk başarılarından memnunuz ve gelecekte büyük ağır ağırlamaya devam etmeyi dört gözle sağlayacağız. ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

MLPCARE YATIRIMCI İLİŞKİLERİ HEM GELİŞMEKTE OLAN ÜLKELER ARASINDA HEM DE TÜRKİYE’DE 2020 YILININ EN İYİSİ SEÇİLDİ

Medical Park ve Liv Hospital markalarıyla Türkiye’nin en yaygın sağlık grubu olan MLP Sağlık Hizmetleri’nin (MLP Care) kurumsal yönetişim, mali yönetim ve yatırımcı ilişkilerine yönelik çalışmalarındaki başarısı Institutional Investor tarafından ödüle layık görüldü. MLP Care, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’yı (EMEA) kapsayan bölgede yalnızca 30 şirketin yer bulabildiği “En İtibarlı […]

Subscribe US Now

Access denied.