İPARA BAŞVURU SÜREÇLERİNİ DİJİTALE TAŞIDI

admin

iPara’dan Sanal POS hizmeti almak isteyen şirketler başvuru işlemlerinin tamamını web sitesi üzerinden dijital bir süreçle tamamlayabilecek.

E-ticaret alanında sunduğu esnek, gelişmiş ve çözüm odaklı servisleri ile hizmet veren iPara, yeni dönem güçlü büyüme hedeflerine yönelik çalışmalarına müşterilerinin hayatını kolaylaştırarak devam ediyor. Şirketler, iPara’nın web sitesi üzerinden başvuru yaparak, ilgili ekiplerin kontrolleri sonrasında aynı gün içinde hizmet almaya başlayabiliyor.

Yeni sisteme ilişkin bilgi veren iPara Genel Müdürü Burhan Eliaçık, “Üye işyerlerimizin işini kolaylaştırmak adına başvuru süreçlerimizi dijitale taşıdık. Böylelikle uzun başvuru sürecini kısaltıp müşterilerimize daha hızlı hizmet vereceğiz. iPara üye işyeri olmak isteyen firmalar online olarak başvurularını tamamlayıp, çalışacakları komisyon oranlarını şeffaf bir şekilde öğrenebiliyor. Bu sistemle, evraklarını yükleyerek, başvuru sonucunu e-posta hesapları üzerinden takip edebiliyor. Yakın zamanda üye işyerlerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap veren, ayda 4 bin TL’ye varan tasarruf sağlayan İndirim Dünyası platformumuzu hayata geçirmiştik. Önümüzdeki süreçte de müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizi geliştirmeye ve hayatlarını kolaylaştırmaya devam edeceğiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Nutanix Çoklu Bulut Çağı İçin Kubernetes Platform Hizmetini Kullanıma Sundu

Karbon Platform Services konteyner mimarili uygulamaların her tür bulut ortamına dağıtımını ve kullanımını hızlandırıyor Kurumsal bulut bilişim sektörünün liderlerinden Nutanix (NASDAQ: NTNX), Karbon Platform Services adlı Kubernetes tabanlı bir çoklu bulut platformu hizmeti (PaaS) sunmaya başlayacağını duyurdu. Sistem tarafından yönetilen otomatik güvenlik özelliklerine sahip bu hizmet, mikro hizmet tabanlı uygulamaların […]

Subscribe US Now

Betboo