İnternet medyası mobil devrime hazırlanıyor

kobipostasi

1132-2014_09_22_035235-akimed1Aktif İnternet Medyası Derneği (AKİMED) son yıllarda önemli bir ivme kazanan mobil uygulamalar konusunda bir konferans düzenliyor.

Akıllı telefonların ve tabletlerin yaygınlaşmasıyla beraber internet kullanıcılarının tercihi mobil uygulamalar olmaya başladı. Gazetecilikten bankacılığa, e-ticaretten kurumsallığa tüm alışkanlıklar süratle mobil uygulamalara kayıyor. Peki siz bu platformda yerinizi aldınız mı? Tüm bu sorular 24 Eylül 2014 Çarşamba akşamı AKİMED’in düzenlediği bu konferansta yanıt buluyor.

Nilüfer Dernekler Yerleşkesi’nde 24 Eylül 2014 Çarşamba günü  saat 19:30’da düzenlenecek “İnternet Gazeteciliği ve Mobil Uygulamalar” konulu konferansta Kuark Digital’den Bahadır Şahin ile Neşet Demir bir sunum yapacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Körfez yatırımcısının nedefi İstanbul

Cityscape Gayrimenkul Fuarı’na 375 metrekarelik bir stand ile katılan Ağaoğlu Şirketler Grubu ‘İstanbul’a Yatırım Yapın’ sloganıyla yatırımcıları İstanbul’a davet ediyor. Özellikle körfez yatırımcısı ile bir araya gelme anlamında çok etkili bir platform olan Dubai Cityscape Fuarı’nda Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun standını Sheikh Ahmed bin Saeed Al Maktoum (Dubai Emirates Airline Chairman […]

Subscribe US Now

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx