İnsanın içine işleyen sesi ve tutkulu müziğiyle Kovacs, 4 Ekim Pazar akşamı Türkiye saatiyle 19.00’da Zorlu PSM desteğiyle Amsterdam’dan canlı yayında

KOBİ Postası

Geçtiğimiz sezon Türkiye’deki dinleyicilerle Zorlu PSM %100 Studio sahnesinde buluşan soul pop’un yıldızlarından Kovacs, 4 Ekim’de Zorlu PSM desteğiyle gerçekleştireceği canlı yayın konseri ile dünyanın her köşesinden dinleyicisini bu kez Amsterdam’ın mistik kanallarında müzikal bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor.

Hollanda’nın Eindoven kentinde öğrenimini tamamlayıp, açık mikrofon gecelerindeki performansıyla adından söz ettiren Kovacs, yıllar içinde kendi eşsiz yolunu yaratmayı başardı ve karanlık çekiciliği ile tüm dünyayı büyüledi. Amy Winehouse ve Nina Simone gibi efsanelere özgü müzikal yeteneği ile birlikte 60 milyonu geçen YouTube izlenmesi, kazandığı çeşitli ödüller, global festival performansları ve aykırı imajı ile günümüz soul pop yıldızları arasına adına yazdırmayı da kuşkusuz bir şekilde başardı.

İnsanın içine işleyen sesi ve tutkulu müziğiyle, ilk albümü ‘Shades of Black’ ile sesini tüm dünyaya duyuran Kovacs, etkisinden kolay kolay kurtulamayacağınız, dinleyiciyi Amsterdam’ın mistik kanallarında müzikal bir yolculuğa çıkarmaya hazırlandığı canlı yayın konseri ile 4 Ekim Pazar günü Türkiye saati ile 19.00’da Zorlu PSM desteği ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

BITEXEN TEKNOLOJİ, 2. TESFED TÜRKİYE KUPASINA İSMİNİ VERİYOR

Türkiye’nin güvenilir fintek gücü olarak ürettiği ürün ve hizmetlerle küresel bir oyuncu olmayı hedefleyen Bitexen Teknoloji’nin ana sponsor olduğu 2. TESFED Türkiye Kupası için geri sayım başladı. Türkiye E-Spor Federasyonu (TESFED) tarafından düzenlenen turnuva heyecanlı ve rekabet dolu karşılaşmalarıyla sporseverlere espor şöleni yaşatacak. Türkiye’nin her yerinden 16 yaş ve üzeri […]

Subscribe US Now