İngilizceyi günlük hayatınızın bir parçası yapın

admin

Dillerin köklerini araştırarak kendine has oluşturduğu pratik evrensel gramer metoduyla yazdığı Dil bilimci ve Yazar Emin Gulu’nun 20 Günde İngilizce kitabı raflarda yerini aldı. Günlük hayatta yabancı dil öğrenimini kolaylaştıracak kitap, 2000 kelimeyle başlangıç seviyesinde İngilizce konuşmayı okuyuculara daha hızlı sunuyor.

İngilizce öğreniminde yaptığımız en büyük hatalardan biri pratik eksiklikten kaynaklanan yabancı kelime bilmemek olabilir. Öğrenimin uzunluğu yabancı dil de işe yarayan bir seçenek olmayabilir. Günlük hayatta en çok şikayet edilen şehir hayatın yarattığı zamansızlık olunca gün daha çok değerleniyor. En çok ihtiyacımız olan İngilizceyi zamandan tasarruf ederek öğrenmemize imkan yaratabiliriz. İster işte, ister evde, ister yolda kolayca İngilizce öğrenilebilir.

20 Günde Konuşma Dilini İngilizceye Dönüştür

Emin Gulu, pratik evrensel gramer metoduyla yazdığı kitabında İngilizce öğrenmek isteyenlere kısa ve kolay bir yol sunuyor. Günlük hayatımızda sıkça kullandığımız 2000 kelimelere yer vererek İngilizce konuşabilmeyi sağlıyor. Kitapta başlangıç seviyesinden başlayarak ileri seviye İngilizce’ye kadar öğrenmeyi hedefliyor. 25 dil bilen Emin Gulu, cümle üretimini otomatikleştiren pratik bir yol sunarak günlük hayatta İngilizce konuşmayı öğretiyor. Kitaptaki bilgileri her an her yerde pratik yaparak kısa sürede kalıcı hale getirebilirsiniz.

25 Dil Konuşan Dil Bilimci ve Yazar Emin Gulu

20 Günde İngilizce

2000 Kelime

Pratik Evrensel Gramer Metodu

25 Dil Konuşan Dil Bilimci ve Yazar Emin Gulu

guluyayincilik@gmail..com

www.emingulu.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

2,2 milyon üreticiyi ilgilendiren analiz yayınlandı

“TÜSİAD Sürdürülebilir Büyüme Bağlamında Tarım ve Gıda Sektörünün Analizi” başlıklı rapor bugün Tekfen Tower’da tanıtıldı. Toplantının açılış konuşmaları TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, Tekfen Holding Kurucu Onursal Başkanı, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Nihat Gökyiğit ve TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Tuncay Özilhan tarafından yapıldı. Konuşmaların ardından Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölüm Başkanı […]

Subscribe US Now