ING Emeklilik’in yeni web sitesi yayında

kobipostasi

ING Emeklilik, web sitesini, kullanıcı dostu ve dinamik bir yapıyla yeniledi.

 

ING Emeklilik açıklamasına göre, ING Emeklilik’in yenilenen web sitesinde, müşterilerin bilgi ihtiyaçları çok daha kolay ve hızlı bir şekilde karşılanabiliyor. Siteye yeni eklenen Birikim Hesaplama adımında yaş, aylık katkı payı ve varsa başlangıç kapitalini giren kullanıcılar, dönem sonlarında sahip olacakları muhtemel birikim tutarlarını hesaplayabiliyor.

Potansiyel müşteriler ise Online Başvuru formunu doldurarak, satın almak istedikleri ürünü seçip ön başvuru yapabiliyor. Daha sonra kendilerine ulaşılarak işlemleri tamamlanıyor.

Wanda tarafından tasarlanan site, İOS ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarla da erişilebilme imkanı sunuyor.  ING Emeklilik, önümüzdeki dönemde farklı hesaplama araçlarıyla mevcut ve potansiyel müşterileri daha fazla bilgilendirmeyi hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Serkan Bayer'in rasdelkaları!

Benim eserlerim ‘’madde odaklı düşünceden ayrışmış ve ruhani tarafı daha güçlü bir algıyı gerektirir’’ diyen çağdaş sanatçılarımızdan Serkan Bayer, 22 Ocak 2014 tarihinde Mine Sanat Galerisi’nin ev sahipliğini yaptığı sergisinde sanatseverlerle buluşuyor. Çoğunlukla minimalist bir yaklaşımla eser üreten sanatçının yeni eserlerini Mine Sanat Galerisi’nde açılacak olan bu sergisinde 30 gün […]

Subscribe US Now

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx