ING Emeklilik’in bireysel emeklilik ürünleri artık Anadolubank’ta

kobipostasi

unnamed-9ING Emeklilik ve Anadolubank arasında imzalanan protokolle ING Emeklilik’in bireysel emeklilik ve sigorta ürünleri, Anadolubank’ın Türkiye genelindeki 116 şubesinde satılmaya başlandı. ING Emeklilik, bu iş birliğiyle bankasürans kanal üretimini 2014 yılında büyütmeyi hedeflediğini açıkladı.

ING Emeklilik ve Anadolubank, banka sigortacılığında yeni bir  işbirliğine imza attı. İki şirket arasında imzalanan anlaşma doğrultusunda Anadolubank, Türkiye genelindeki 116 şubesinde ING Emeklilik’in bireysel emeklilik ve sigorta ürünlerini müşterilerine sunmaya başladı.

ING Emeklilik ile Anadolubank arasındaki iş birliğinin açıklandığı basın toplantısında konuşan ING Emeklilik Bankasürans Genel Müdür Yardımcısı Sujoy Ghosh, “Banka kanalında büyümeye önem veriyoruz. Anadolubank ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği sayesinde, bankasürans kanal üretimimizi 2014 yılında büyütmeyi amaçlıyoruz. Aynı zamanda halen 238 bin civarında olan BES katılımcı sayımızı da yine önümüzdeki yılsonunda artırmayı hedefliyoruz. Bireysel Emeklilik sektöründeki büyüme hedefimizi 2 ayrı büyük banka kanalıyla desteklemekten ve ürünlerimizi, daha fazla müşteriyle buluşturacak olmaktan oldukça memnunuz” diye konuştu.

Anadolubank Bireysel Bankacılık ve Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Taner Ayhan ise, “Bugün ülkemizde kişi başına düşen prim üretimi yaklaşık 150 dolar seviyesinde. Gelişmiş ülkelerde ise bu rakam 3.000 dolara kadar çıkıyor. Dolayısıyla Türkiye’de ulaşılabilecek kişi ve kurum sayısı açısından önemli bir potansiyel var. ING Emeklilik gibi değerli bir sigorta şirketiyle işbirliği yapmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu işbirliği sayesinde Türkiye genelindeki 116 şubemizde ING Emeklilik’in bireysel emeklilik ve sigorta ürünlerinin satışını gerçekleştireceğiz. Bu işbirliğinin, ülkemizde banka sigortacılığı alanına yeni bir soluk getirmesini umuyorum ” dedi.

ING Emeklilik, Mavi Emeklilik Planı ve VIP Emeklilik Planı adında bireysel emeklilik ürünlerini Anadolubank aracılığıyla satışa sundu. Mavi Emeklilik Planı ve VIP Emeklilik Planı’nı tercih eden katılımcılar, düzenli katkı payı ödemeleriyle güvenli ve kazançlı birikim yapma fırsatı yakalarken, geleceklerini güvence altına alabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Gıda Kongresi 2013’de gıda ve içecek zincirinde sürdürülebilirlik tartışıldı

TGDF tarafından Antalya’da düzenlenen TGDF Gıda Kongresi 2013 kapsamında TÜKÇEV Başkanı Beyhan Aslan’ın başkanlığında yapılan “Gıda ve İçecek Zincirinde Sürdürülebilirlik” oturumunda, gıda sektörünün sürdürülebilirliğe bakışı ve örnek uygulamalar ele alındı. Oturum Başkanı Beyhan Aslan, açılıştaki konuşmasında, nüfus artışı, sanayileşme, yanlış insan davranışlarının birtakım problemlere yol açtığını, dünyanın hastalandığını söyledi. Dünyayı […]

Subscribe US Now

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx