ING Bank’tan emekliye 2 kat promosyon imkanı

kobipostasi

ING Bank, Sosyal Güvenlik Kurumu’nun (SGK), emeklilere promosyon ödenmesi konusunda başlattığı protokol sürecine ek yeni bir kampanya başlattı. İki kurum arasında imzalanan protokole göre promosyon ödemeleri, emekli maaşlarını ING Bank aracılığıyla alan emekli müşterilerin kullanımına sunuluyor.
ING Bank, 3 yıl süre ile emekli maaşını bankadan almayı taahhüt eden tüm emeklilere 450 TL’ye kadar net promosyon ödemesi gerçekleştiriyor. Ayrıca, vadesiz mevduat hesabından bir otomatik ödeme talimatı verip, 10 bin TL ve üzeri tutarda 36 ay ve üzeri vadelerde ihtiyaç kredisi kullananların ise promosyonunu ikiye katlıyor. Bu kapsamda aylık emekli maaşı 1.000 TL’ye kadar olan emeklilere 600 TL; 1.000 TL ve 2 bin TL arasında olanlara 750 TL; 2 bin TL ve üzerinde olanlara ise 900 TL net promosyon ödemesi yapılıyor.

ING Bank emeklilere özel avantajlar sunuyor
ING Bank, emekli müşterilerine uzun zamandır sunduğu özel avantajlara yenilerini ekledi. Maaşını ING Bank’a taşıyan emekliler promosyon ödemelerinin yanı sıra bir çok bankacılık ürün ve hizmetlerinden çok daha uygun koşullarda yararlanma imkanına kavuşuyor. ING Bank Çağrı Merkezi’ni arayan emekliler, 7/24 doğrudan kendilerine özel müşteri temsilcilerine bağlanarak ayrıcalıklı hizmet alabiliyor. Ayrıca bütün banka ATM’lerinden ücretsiz para çekebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Rusya ile olumsuz trend tersine döndü

‘Rus gümrüklerinde engellerin kalkması karşılıklı ticaretimiz için çok önemli’ TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, Rusya ile ticari ilişkilerin eski seviyesine dönmesi için çalıştıklarını söyledi. “Bunun için Rusya’ya ihracatta yaşadığımız sorunların çözülmesi büyük önem arz ediyor. Vize konusunda yaşanan sorunlar ve gümrüklerde uzun bekletme ile yüksek oranda sigorta ile depozito bedelleri tahsil edildiği […]

Subscribe US Now

Betboo