İndirimli Alışveriş Hafta Sonu GLAMIDAYS Başlıyor

KOBİ Postası

Avrupa’nın en ünlü moda arama motorlarından GLAMI Türkiye, yüzde 50’ye varan indirimlerle tüketicilerin Sonbahar modasına rahat geçişi sağlayacak online alışveriş hafta sonu GLAMIDAYS’i duyurdu. Bu yıl ilk kez Türkiye’de 4-7 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek bu eşsiz hafta sonunda, aralarında Trendyol, Morhipo, Beymen, Koton, Saat ve Saat, SuperStep ve Altınbaş’ın da bulunduğu 30 markanın yeni sezon ürünleri indirimli fiyatlarla tüketicilerin karşısına çıkacak.

İlk kez GLAMIDAYS ile 4 gün boyunca tüketicilere özel indirim sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten GLAMI Türkiye İletişim ve Marka Müdürü Melike Huska, “Tüketicilerin uygun fiyatlar ve özel fırsatlarla yeni sezonu karşılamalarını sağlayan GLAMIDAYS, Türkiye’nin en önemli markalarını bir arada sunuyor. Ekim ayının ilk hafta sonu gerçekleşecek alışveriş günleri, yeni sezona geçişte zorlanan tüketiciler için keyifli bir fırsat olacak” dedi.

İndirim kodu ile anında uygun fiyatlar

GLAMI üzerinden alışveriş yapacağı ürünü seçen kullanıcılar, GLAMI’deki kodu ödeme sırasında kullanarak indirimli alışverişini gerçekleştirebilecek. Avrupa’da geçtiğimiz yıl gerçekleşen GLAMIDAYS kapsamında milyonlarca moda ürünü indirimli olarak 100 binden fazla kullanıcıyla buluştu.

4-7 Ekim tarihlerinde Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek özel alışveriş hafta sonu GLAMIDAYS, 30 markanın ürünlerine özel indirimler sunacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İŞ DÜNYASINI BEKLEYEN RİSKLER

İş dünyasını bekleyen riskler Aon Risk Zirvesi’nde ele alındı: Gündemdeki bir numaralı risk ekonomik yavaşlama. Risk, emeklilik ve sağlık konularında veri ve analizlerden faydalanarak profesyonel hizmetler sunan Aon’un iki yılda bir düzenlediği Aon Risk Zirvesi bu yıl 3 Ekim 2019’da Wyndham Grand İstanbul Levent’te gerçekleştirildi. Dünyanın karşı karşıya kaldığı risklere […]

Subscribe US Now