İnci Deri, Facebook sayfası 100 bin takipçiye ulaştı

kobipostasi

s1374495076_4Kaliteli ürün yelpazesi ve özel tasarımlarıyla moda severlerin beğenisini toplayan İnci Deri, sosyal medyada da interaktifliğini sürdürmeye devam ediyor. Facebook fan sayfasında 100 bin takipçiye ulaşan İnci Deri,  müşterileriyle direkt iletişim sağlamanın bilinci ile yürüttüğü medya çalışmalarında takipçilerine gün aşırı birbirinden özel paylaşımlarda bulunuyor.

Facebook sayfalarında sezon ürünlerini, kampanya haberlerini, işbirliklerini, modaya dair tüyoları veren İnci Deri aynı zamanda geliştirdiği eğlenceli oyunlar ve uygulamalar ile de takipçilerini hem eğlendiriyor hem de sürpriz hediyeler kazandırıyor.

Müşterilerimizin görüş ve önerilerinden besleniyoruz

Kadın ve erkek ayakkabılarında retro hippi stillerden, sadelik ve şıklığa, derinin en canlı en renkli halinden, klasik tarza kadar her zevke hitap eden ürün yelpazesiyle moda severlerin hayatlarına şıklık ve rahatlık katan İnci Deri, Facebook sayfalarında da yenilikçi tarzı ile sezona yön veriyor. Sayfalarında ki haber içeriklerinde ortalama 300’ün üzerinde beğeni, onlarca yorum alan İnci Deri, takipçileriyle fikir alışverişi yaparak gündemi belirliyor. İnci Deri Pazarlama ve İletişim Direktörü Zeynep Çalıştıran Arapoğlu “Takipçilerimizin fikirleri ve yorumları bizler için çok önemli. Facebook sayfamızda müşterilerimiz kampanyalarımızdan ve ürünlerimizden haberdar olurken biz de onlardan gelen geri dönüşlerden besleniyoruz” diyerek düşüncelerini dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

IBC SOLAR'dan yatırımcıya uyarı: Doğru ürün seçin, GES yatırımlarınızın ömrünü uzatın

Güneşten enerji üretmek isteyen yatırımcılar nihayet başvurularını tamamladı. İlgi beklenenin de üzerinde gerçekleşti ve 418’inin onay aldığı tam 659 lisans başvurusu yapıldı. Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) Başkanı Hasan Köktaş binlerce başvuru beklediklerini ve bunun daha başlangıç olduğu belirtti. 600 MWp’lik lisans sınırına karşın yaklaşık 9 bin MWp’lik dosya ile […]

Subscribe US Now

Betboo