İMPLANT İLE ÇENE KEMİĞİNİZİ KORUYUN

KOBİ Postası

Diş implantları doğal dişlerden sonraki en iyi çözümdür. Kayıp veya hasar görmüş bir dişi geri kazanmanıza olanak sağlarlar. Doğru yerleştirildiğinde, implant kemiğinizle kaynaşacak ve uyum sağlayacak ve doğala en yakın görünümde bir dişiniz olacaktır. Doğru ağız bakımıyla implantınız başka sorunlara neden olmadan uzun yıllar ağzınızda kalabilir.
Diş hekimlerinin hastalarına uygulayacakları implantları seçerken, implantın yapısal özelliklerine ve implant uygulanacak kemiğin durumuna dikkat ettiğini belirten Diş Hekimi Pertev Kökdemir, implant başarısında en önemli faktörlerden birinin doğru kemiğe, doğru implantın yerleştirilmesi olduğunu söyledi.
Çürük, diş eti hastalıkları veya travmaya bağlı olarak diş kayıpları yaşayabilirsiniz. Diş kayıpları arttıkça ve buna bağlı olarak bu bölgelerde kemik erimeye başlayınca yüzünüz çökmüş ve olduğunuz yaşatan daha ileri bir yaşta görünebilirsiniz. İmplant tedavisi ile bu görünümden kurtulabilir. Ve yüzünüzü yaşınıza uygun görünüme getirebilirsiniz.
Diş Hekimi Pertev Kökdemir, diş implantlarının alternatifi olarak hastalara porselen köprü ve damak protezlerinin de önerilebildiğini ancak günümüz teknolojisinde en konforlu sistemin implantlar olduğunu ifade etti.
Dt.Kökdemir, takıp çıkarılan protezlerde dahi implant desteğini alınmasının protez konforunu arttırdığını, köprü alternatifi olarak değerlendirildiğinde de komşu dişlerden aşındırma yapılmamasının çok büyük bir avantaj olduğunu sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İŞ DÜNYASI ESKİ ÇALIŞMA DÜZENİNİ RESETLİYOR

Re-Set Workspace iş dünyasının en geniş katılımlı ve kapsamlı raporu ile yeni döneme rehberlik ediyor HAN Spaces’in öncülüğünü yaptığı ortak düşünce platformu Re-Set Workspace, farklı alanlardaki dernekleri, iş dünyası liderlerini, akademisyenleri, tasarım, teknoloji ve sağlık konularında öncü isimleri bir araya getirdi. MESS ve Nurus ana sponsorluğunda düzenlenen oturum ve komisyonlar […]

Subscribe US Now