İDTM’DEN SLOVENYA PAZARINDA İŞ FIRSATI

admin

İhracatçı firmalara ticari bilgilendirme ve pazar araştırması hizmeti sunan ve ticari heyet programları organize eden İstanbul Dünya Ticaret Merkezi (İDTM), Türk iş dünyasına yeni pazar ve hedefler oluşturmak için düzenlediği etkinliklere bir yenisini ekliyor. İDTM, Türk firmaları 24-25 Ekim tarihleri arasında Slovenya’nın Maribor kentinde gerçekleştirilecek SeeMeet Slovenia 2017 Uluslararası İkili İş Görüşmeleri Forumu’na davet ediyor.

Program kapsamında katılımcı Türk firmaları, kendi seçecekleri 15 firma ile birebir iş görüşmesi yapabilecek. İleriye dönük güçlü iş bağlantıları kurmanın hedeflendiği organizasyona 150 uluslararası firma katılıyor.

Hangi sektörler için önemli?

SeeMeet Slovenia 2017 Uluslararası İkili İş Görüşmeleri Forumu’nda; inşaat, metal işleme, ağaç ve kerestecilik, elektronik, mobilya, plastik ürünler, tarım ve gıda, turizm ve bilgi teknolojileri sektörlerinde iş birlikleri hedefleniyor.

Organizasyona katılım için İDTM ile iletişime geçmek gerekiyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

ŞARJ İSTASYONLARI KOMİTESİ TOPLANTISI UYUMSOFT'TA YAPILDI

Toplantıda, Türkiye Elektrikli ve Hibrid Araçlar Platformu (TEHAD) üyeleri, elektrikli araç şarj istasyonlarıyla ilgili gündemdeki konuları değerlendirdi. TEHAD kurucusu Berkan Bayram’ın başkanlığını yaptığı toplantıya, aralarında Delta Greentech, Caymaz, Ect Grup, Esarj, Gersan Aş, Vestel, Voltrun’un bulunduğu firmaların yetkilileri katıldı. Gelişmekte olan elektrikli araç şarj istasyonları sektörünün, yeni pazar dinamiklerine uygun […]

Subscribe US Now

Betboo