ICCI 2013 Enerji Oscar Ödülleri töreni için geri sayım başladı

kobipostasi

s1379489972_IMG_3348_Toplu2.GrupTürkiye’nin en büyük enerji ve çevre fuar ve konferansını düzenleyen sektörünün lider kuruluşuSektörel Fuarcılık, üçüncü kez Türkiye’nin en başarılı enerji projelerini ödüllendiriliyor. Ülkemizdeki enerji sektörünün başarılı proje uygulamalarının seçildiği ve enerji sektörünün en prestijli yarışması olarak bilinen ICCI Enerji Oscar Ödülleri kapsamında 2 farklı kategoride toplam 8 ödül verilecek.

Oscar’ları Bakan Yıldız verecek

Ödül törenine Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Mahmut Mücahit Fındıklı, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Erol Kaya ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Hasan Köktaş, ICCI Yürütme Kurulu Başkanı Dr. Selahattin Çimen ile çok sayıda kamu üst düzey yetkilisi, akademisyen ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve enerji sektörünün önde gelen profesyonelleri katılacak.

Ödül töreni 24 Eylül Salı günü

Türkiye’de ve dünyada en önemli gündem maddelerinden biri haline dönüşen enerji sektörüne yapılan hizmetleri ve katkıları desteklemek amacıyla verilen Enerji Oscar’ları, her yıl ICCI – Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı kapsamında sahiplerini buluyor. Ödüller, ileri vadede yapılacak projeleri ve hizmetleri teşvik etme amacı da taşıyor. Ödüllere başvuran şirketler ‘Yenilenebilir Enerji Santralleri’ ve ‘Termik Santraller’ olmak üzere iki kategoride yarışacak. Yenilenebilir Enerji Santrallerikategorisinde 5, Termik Santraller kategorisinde ise 3 ödül verilecek. Ödüller, 24 Eylül 2013 tarihinde JW Marriott Hotel Ankara’da düzenlenecek muhteşem ödül töreniyle sahiplerini bulacak.

Yarışma jürisi

Enerji sektöründe önemli bir deneyime sahip olan ve farklı projeler geliştiren değerli yönetici ve bilim insanlarından oluşan yarışma jürisinde şu isimler yer alıyor:

Prof. Dr. Beril TUĞRUL (İstanbul Teknik Üniversitesi Enerji Enstitüsü), Doç. Dr. Mustafa TIRIS,(T–Dinamik Enerji), Muzaffer BAŞARAN (Teyo), Dr. Oğuz CAN (Recydia) ve Yasemin ÖRÜCÜ(ETKB Enerji İşleri Genel Müdürlüğü).

ICCI 2013 Enerji Oscar Ödülleri Kategorileri

Yenilenebilir Enerji Santralleri

  • Rüzgar Santralleri
  • Hidroelektrik Santralleri
  • Jeotermal Santralleri
  • Biyokütle ve Atık Santralleri
  • Güneş Santralleri

Termik  Santraller

  • Doğalgaz Santralleri
  • Kömür Santralleri
  • Atık Isı Santralleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Capital Dergisi'nin araştırmasına göre Empatiq birinci sırada

Türkiye’nin yenilikçi ve lider firmalarından Empatiq İletişim Teknolojileri, Capital Dergisi’nin 44 şirket arasında yaptığı araştırmaya göre son beş yılda piyasaya sunduğu yeni ürünlerden elde ettiği satış payı ile ilk sırada yerini aldı. 2008 yılından beri internet tabanlı telefon, santral ve bileşenleri kategorilerinde 50’yi aşkın yeni ürünü piyasaya sunan Empatiq İletişim […]

Subscribe US Now

Betboo