İBRAHİM HALİL KALAY: TÜRSAB’TA BAŞLAYAN DEĞİŞİM ENERJİSİNİ GÜÇLÜ TÜRKİYE HEDEFİNE TAŞIMAK İSTİYORUM

admin

Türkiye Turizm Tanıtma ve Geliştirme Ajansı yönetim kurulu üyesi olarak TÜRSAB’ı temsil edecek olan İbrahim Halil Kalay, “Bundan tam 21 ay önce TÜRSAB’daki uzun yıllara dayalı kötü yönetime son vermek için Başkanımız Firuz Bağlıkaya öncülüğünde TÜRSAB’da değişim hareketini başlattık. Değişim hareketimiz Genel Kurulumuzda hak ettiği teveccühü gördü ve TÜRSAB tarihindeki rekor oyla işbaşına geldi. Aradan geçen 21 ayda emek, gayret ve ter dökerek bize bağlanan ümitleri boşa çıkarmadık; ümit ışığını aydınlığa dönüştürdük. Birliğimizin ve üyelerimizin önünü açacak çok değerli işlere imza attık. Başkanımız Firuz Bağlıkaya öncülüğündeki bu değişim hareketinin yönetiminde yer almanın ve aktif bir mensubu olmanın mutluluğunu yaşadım” dedi.

TÜRSAB’da başlayan değişim enerjisini, Güçlü Türkiye hedefine taşımak istediğini belirten Kalay, “Burada yakaladığımız başarı ve uyumu çok daha ileriye taşımak ve Birliğimizin vizyonunu Türkiye’mizin tanıtımına aktarmak için Türkiye Turizm Tanıtma ve Geliştirme Ajansı Yönetim Kurulu üyeliğine aday oldum ve kazandım. TÜRSAB’da başlayan değişim enerjisini, Güçlü Türkiye hedefine taşımak istiyorum. Çıktığım bu yolda, bu sürecimde tam desteğini benden esirgemeyen Başkanım Firuz Bağlıkaya’ya şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

FİRUZ BAĞLIKAYA 3 YIL SÜREYLE YENİDEN TÜRSAB BAŞKANI SEÇİLDİ

TÜRSAB 24. Olağan Genel Kurulu’nda yapılan Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulları seçimleri tamamlandı. Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilen seçimde Türkiye’nin dört bir yanından gelen 4 bin 45 seyahat acentası temsilcisi oy kullandı. Rekor katılımın sağlandığı seçimin kazananı yüzde, 63’lük rekor oranla mevcut Başkan Firuz B. Bağlıkaya’nın listesi oldu. […]

Subscribe US Now