Hurriyetemlak.com’dan iPhone ve iPad’e yeni uygulamalar

kobipostasi

Emlak portalı Hurriyetemlak.com, yaptığı yeniliklerle gayrimenkul sektörünün nabzını tutuyor.

iPhone ve iPad kullanıcıları, Hurriyetemlak.com’un aplikasyonlarına eklediği yeni uygulamalarla ev ararken vakit ve nakit kaybetmiyor.

Emlak sektörüne dair tüm bilgileri tek bir çatı altında toplayan Hurriyetemlak.com, iPhone ve iPad aplikasyonuna yeni fasiliteler ekledi. Böylelikle iPhone ve iPad’den Hurriyetemlak.com’u takip edenler, daha kolay ve daha hızlı arama yapabiliyor. Yenilenen arayüzde ve ilan detaylarında yapılan eklemeler ve değişiklikler ile tüm satılık ve kiralık ev, ofis veya arsa ilanlarına rahat bir şekilde ulaşmak mümkün oluyor.

Hurriyetemlak.com’un arayüzde yaptığı yeniliklerden kredi hesaplama ve bütçeye göre kredi sekmeleri kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Böylelikle herkes bütçesine uygun krediyi kolaylıkla hesaplayabiliyor. Ayrıca yeni arayüze kısayol olarak İlan Numarası ile Arama ve Hesabım eklendi.  Hesabım sekmesinin içinde favoriler kayıtlı aramalar ve son aramalar pratik bir şekilde bulunuyor.  Bu şekilde bakılan evler hafızalarda değil kayıtlarda kalıyor. Ayrıca arama yaptıktan sonra ilan listeleme harita üzerinde açılıyor. Böylece ilan ararken mahalle/sokak ayrımları görülebiliyor, ilanın yakın çevresi hakkında fikir ediniliyor.

Yenilenen iPhone ve iPad aplikasyonunda ilan detay daha kullanışlı bir şekilde tasarlandı,  fotoğraf yanında aynı zamanda adresi göstermek için Harita ikonu konularak daha kullanışlı hale getirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

NT, uygulamalı yönetici eğitimleriyle sezona hazır

Türkiye’nin uluslararası tek kitap, kırtasiye, teknoloji mağazaları zinciri NT, sektördeki liderliğini “Mağazamı Yönetiyorum” eğitimiyle pekiştiriyor. Bu yıl 59 mağaza yöneticisinin katıldığı “Mağazamı Yönetiyorum” eğitimiyle satış ve hizmetin, çalışanların ve iş süreçlerinin planlı, bütünleşik ve başarılı bir şekilde yönetilebilmesi hedefleniyor. Faaliyette bulunduğu kitap, kırtasiye ve teknoloji mağazacılığı alanlarını birleştiren tek zincir […]

Subscribe US Now

Betboo