Hukukçu – yazar Ahter Kutadgu, Kalamış Körfez Lions Kulübü’nün davetlisiydi

admin

BAHAR SAR >> Kalamış Körfez Lions Kulübü’ 118 – Y Merkezi’ nde düzenlediği ilk “Bilgiye Yolculuk” etkinliğinde Hukukçu -Yazar Ahter Kutadgu’yu ağırladı. Çok sayıda Lion ve Leo ile davetlilerin katıldığı etkinlikte Kutadgu “Söyleyeceklerim Var” başlıklı bir konuşma yaptı.

Kutadgu, konuşmasında dinleyicilerle deneyimlerini ve izlenimlerini paylaştı. Anadolu’nun efsaneler ve erdemler bileşimi olduğuna dikkat çektiği konuşmasında demokrasinin önemine değindi ve yeni kuşakların demokratik bir ortamda Atatürk İlkeleri ve devrimleri ışığında yaşamaları dileğini dile getirdi.

Kitapta Anadolu Evreni’nde yaşanan, süre gelen olumlu ve olumsuz kavramların bununla birlikte efsanelerin, iz bırakan isimlerin ele aldığını belirten Kutadgu çeşitli başlıklar hakkında konuklarla sohbet etti, sorularını yanıtladı ve kitaplarını imzaladı.

3 kız çocuk babası olduğunu her seferinde keyifle dile getirdiğine dikkat çeken Ahter Kutadgu, Bodrum’ daki yeni yaşamından ve çevrede gördüğü sıcaklıktan söz etmeyi de ihmal etmedi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

VODAFONE’DAN 5G TEKNOLOJİSİNİN EN ÖNEMLİ BANDINDA HIZ TESTİ

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Vodafone, 5G teknolojisi yolunda önemli bir ilke daha imza attı. Vodafone, Teknoloji Şehri İstanbul projesi kapsamında mevcut 4.5G şebekesi üzerinde gerçekleştirdiği test ile 3.5 GHz spektrum bandının kapsama ve performans etkisini ölçen ilk operatör oldu. 3.5 GHz bandı, kapsama ve hız açısından 5G […]

Subscribe US Now

Betboo