Hotelya’dan Balkanlar çıkarması 

admin

Hotelya’nın hayata geçirdiği zincir oteller projelerindeki kusursuz müşteri memnuniyeti odaklılığı, yurt dışında tercih edilmesini sağlayan en önemli unsurların başında geliyor. Üretim kalitesiyle ön plana çıkan Hotelya’nın en önemli özellikleri arasında; materyaller, ince işçilik ve detaylara verdiği önem bulunuyor. Butik hizmet anlayışı ve mobilya konusunda müşterilerine sunduğu çözüm odaklı yaklaşımlar ile tercih edilen Hotelya, modern ve kaliteli ürünleriyle dikkat çekiyor.

4 ayda modern ve şık 3 binin üzerinde ürün üretildi

Müşterileri için mobilya konusunda tam bir çözüm ortağı olan Hotelya, yurt dışı projelerine bir yenisi daha ekledi.

Tüm otel odaları minimalist bir tarzda dizayn edilen Rotana by Bosmal Arjaan Hotel, müşterilerine kaliteli ve konforlu bir deneyim sunuyor. Hotelya tarafından üretilen ürünler, sade, modern ve şık görünümleriyle dikkat çekiyor. Son dönemin trendlerinin kullanıldığı ürünler, yenilikçi yaklaşımı ile göz dolduruyor. 4 ay gibi kısa sürede 3 binin üzerinde üretilen mobilyalar, otel konsepti ile birebir uyum içinde bulunuyor.

Son teknolojiye sahip olan Rotana by Bosmal Arjaan, müşterilerine sıcak, rahat ve dinlendirici bir konfor sunuyor. Mermerin, ahşabın ve metalin ayrı ayrı ve bir arada kullanıldığı otelde misafirler, Hotelya ürünlerinin de katkısıyla misafirperver bir ortam ile buluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İGSAŞ, TARIM SEKTÖRÜNÜN ULUSLARARASI OYUNCULARIYLA BULUŞTU

Tarım sektörünün uluslararası buluşma noktalarından biri olan Growtech Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı, bu yıl 27 – 30 Kasım tarihleri arasında Antalya Expo Center’da gerçekleştirildi. Uzun yıllardır fuara katılan Türkiye’nin lider gübre üreticilerinden İGSAŞ, zengin ürün gamını sektör temsilcilerine tanıttı. Tarım sektörünün Antalya’daki buluşma noktası olan Growtech […]

Subscribe US Now